Přejít na obsah

Ukaž svoje Laco


MejlaG

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 499
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 20 minutami, x591 napsal:

Díky. Nedávno jsem viděl Flieger Pro a teď přemýšlím o B-Uhr s alespoň 43mm

Já bych unosil i 42mm verzi, ve které se dělají, ale s menší velikostí, mi přijdou univerzálnější na moji ruku. 

Plus ciferník zabírá vetšinu přední strany pouzdra, takže působí opticky větší.  A ano, znám tu hlášku “pilotky mají být velké” 😄 

Steinhart, Archimede a Stowa mají taky zajímavé modely pilotek. (velikosti 44mm apd. s dobrým poměrem cena/výkon) Tak zkus mrknout, pokud neznáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě není od věci Dekla, ale u 44mm verze se mi nelíbila široká luneta. Podobně to dělá i Stowa u Sport 43mm verze. Pro výrobce je to snazší a levnější, když tiskne stejně velké ciferníky, dělá stejně velké ručky a jenom zvětší pouzdro. V tomhle je Laco rozhodně lepší. Ještě mám Archimede Pilot XLH 45 mm, ty jsou taky super, akorát nemají takové jméno jako Laco a trochu mi chybí klenutý safír. Někdy si říkám, že bych je pustil, ale jsou to moje první hodinky a ten Unitas je boží…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Taky mě zaujaly, ale já bych je nosil jen asi k saku nebo obleku. Jinak nemám důvod. Navíc se mi nelíbí ty tenké zahnuté nožičky, třeba Ulm/Würzburg je má lepší. Co jsem ale vůbec nedával, je ten velký font Made in Germany u verze s potiskem. Ale sto lidí, sto chutí…

Jinak jsem zkoušel dát Erbstück na vintage canvas od Mansfield a je to taky pěkný, i když ten originál kožený uzavřený řemen je nejlepší a strašně pohodlný. Vůbec na ruce necítím, že mám velký hodinky. Akorát teda nesmím hubnout, protože jej mám na první dírce 😀

821E2F00-AA3E-484C-8A26-E7BB1460A4D6.thumb.jpeg.213b41cf9cf2be3aab2e799eb305d1c6.jpeg9C9F8439-FE04-43C2-BCBA-4EFEB23DAEB9.thumb.jpeg.c56518d819333320a94373a3c932c6d1.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...