Přejít na obsah

Ukaž svoje Laco


MejlaG

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 500
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Gratuluji. Vypadají fakt dobře. Safír se dá u zdejších hodinářů sehnat. Alespoň myslím.

Co stojí za to, je dát na sklo antireflex. Jde i na minerál. Nechal jsem si v ho na jedny hodinky nanést v Pražském hodinářství a vypadá to skvěle. Případně safír s antireflexem. Hodně to hodinky zvedne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mejla G:

Díky za rady, zkusím to pořešit u prodejce ( Nejpanske hodinky. cz ) Milan Illés. Ty hodinky stojí za to! Číslovky jsou kovové a natvrdo prispendlene na ciferník - to se mi líbí.

PS: nevíš, zda ty číslovky jsou tam přilepený nebo nějak jinak aplikovány? Laďa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laďo, 

Jasně, zkus. Illés je hodinář, tak by to mělo být v pohodě. Je to fakt velký rozdíl s a bez antireflexu.

S čísly, jejich aplikací na ciferník poradit neumím. Ale určitě jsou tady vetší odborníci než já :-), třeba se někdo ozve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ani nevím, ještě. Pošlu mu 1,5K předem a on se pak vyjádří. Navrhuje myslím AR zevnitř sklíčka. Teď sem s ním mluvil a nechal sem to na něm. On to zařídí i s AR vrstvou 🙂 Oni teď jedou na dovolenou a pak, až to udělá, postnu ty Laca se safírem tady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

A protože jsem si Laco natolik oblíbil, tak s největší pravděpodobností si budu pořizovat tydle: Vancouver Vintage 36 mm automatik. Bohužel asi neumím hledat správně na netu, se mi nepodařilo najít nějaké video s nima. Kdybyste někdo nějaké našel, prosím dejte sem link. Moc díky, Laďa 

Laco-Damenuhr-Vancouver_861922.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...