Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

No vidite, stacilo "malo" a cena za listky je zapomenuta :-) ( berte to jen jako male rypnuti ze zavisti ). Ja verim, ze za mesic budem slavit tez - fotbalovej titul.

 

No můžeš si být jistý, že fotbalový titul Vám tento rok nevezmeme.. :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskutecnej obrat, kterej bohuzel nevysel.

Stejne to nic nemeni na tom, ze Necas mel hrat finale extraligy a ne tuhle sudlarnu " pro deti", ale snaha udelat vysledek v soutezi, ktera nikoho nezajima ( vysledky draftu uz vsichni maji rozhodnuty ) je dulezitejsi. Je to ale ve vsech sportech ( ted mi trener ml.dorostu oznamil, ze si bere 3 hrace, protoze musi udelat vysledek, hraje o 6 misto ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mám celý den v uších C'est la vi, je to neskutečný furt se z toho nemůžu vzpamatovat..

Po 51 letech se ani nedivim a zavidim. Jen si to poradne uzijte, aspon nebudete ve fotbale konkurovat nam :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mám celý den v uších C'est la vi, je to neskutečný furt se z toho nemůžu vzpamatovat..

Paráda. Bude se v zítra v Brnečku fachat, nebo to tak nějak oslavíme i s víkendem? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda. Bude se v zítra v Brnečku fachat, nebo to tak nějak oslavíme i s víkendem? :)

Nevím, asi jak kdo, já už nejsem nejmladší... Hokejky jsou teď na Blaženě. Já došel v šest ráno, do hokny na 10, nějaký meetingy, domů za dětma, na zápas, natáhl jsem si hned úpon v koleni asi z dehydratace a ani jsem s klukama pak nikam nešel.. jsem vyřízený jak žádost na byt. Pro mě to skončilo jen si furt zpívám toho Gotta.. v sobotu určitě na rozlučku nejdu. Musím Lamiczkovi na svatbu - rozmlouvat mu to..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slavia musí projit nejakou katarzí. Tohle plácání nikam nevede. Je potřeba nejaka perspektiva. Proste at klidne spadnou ještě niz, az na dno, nebo třeba zkrachujou. Casem se najde par nadsencu a odchovancu, kteří ji zase postavi na nohy a vybudujou od zacatku a to spolu se stadionem. Je to nejstarsi hokejovej klub u nas a za posledních 20 let jeden z nejuspesnejsich, takze nemam strach, ze by v Praglu pro ne nebylo místo a nebyl by o ne zajem. Proslo jim spousta hracu a odchovancu, kteří jsou uspesni a casem třeba budou chtit klub pozvednout, rada z nich hraje venku nebo na spickove urovni, ma penize, nalaka sponzory, apod. Fotbalova Slavka se taky leta placala a najednou je na vrcholu - ano, jsou to cinsky penize, ale takovej je proste sport. V Budejovicich to udelali stejne a funguje to, Bohemka taky povstala z popela, apod. Plzen koupil byvalej hrac Straka, Kometu Zabransky, Olomouc Dopita. Proc by nakonec zkrachovalou Slavii nekoupil zpatky Ruzicka, nebo jeho syn, nebo Cervenka, Sobotka, Beranek, Hertl.........? Slavia hrala leta druhou ligu, pak prisel Ruzicka a sponzori a dostali ji nahoru, to se muze klidne opakovat. Je to takovej cyklus rady klubu a nejen u nas. Ale je to lepsi nez tohle plácání. Proste ode dna se dá dobře odrazit a pak uz to jde jen nahoru :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...