Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Vždyť šlo stále o houno, proč se nervovat?

Další zápas bude důležitej, ale i tak je to jen sport a za rok znova. Už to tak neprožívám jako kdysi.

Jo Ty jsi zase nervní z těch úplně holčičích sportů. Já třeba fotbal nedám už vůbec, kdysi jsem to sledoval vůbec. Za poslední rok jsem se koukal leda na Ajax-Tottenham a to nebylo špatné. Hokej kouknu na mistrovství, ale taky je mi to vcelku jedno. A například když hraje ČR x Kanada, tak nevím komu fandit. Když hrál ještě Paul Kariya, tak jsem ten problém neměl :-) Ale byl jsem teď na parahockey v Ostravě a to bylo super díky atmosféře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Ty jsi zase nervní z těch úplně holčičích sportů. Já třeba fotbal nedám už vůbec, kdysi jsem to sledoval vůbec. Za poslední rok jsem se koukal leda na Ajax-Tottenham a to nebylo špatné. Hokej kouknu na mistrovství, ale taky je mi to vcelku jedno. A například když hraje ČR x Kanada, tak nevím komu fandit. Když hrál ještě Paul Kariya, tak jsem ten problém neměl :-) Ale byl jsem teď na parahockey v Ostravě a to bylo super díky atmosféře...

Woe :-), já jim fandím, ale už to neprožívám. A holčičí sporty - typu fotbal, je totéž. Jen jsem slávista, tudiz priposranek :-).

Kdyby to MS bylo aspoň každé 2 roky, tak bych to prožíval víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Češi nastoupí proti Němcům ve 20:15, v Košicích sehrají večerní utkání Finové proti Švédům. Od 16:15 budou hrát v Bratislavě Rusové proti USA a v Košicích se střetnou Kanaďané se Švýcary.

 

Nasel jsem to na aktualne.cz, tak uz nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...