Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Tak to rozhodnuti mi dava smysl, ta dominance byla vyrazna, a i kdyby se skoncilo s ligou ze dne na den, tak by nylo treba urcit kdo extraligu doplni.

+ subjektivne: ten tym mam rad a take se mi vic libi geograficke rozlozeni ligy s nimi. Ta dira dole ( a bez Jihlavy) byla velka ;-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor! Bite kocovniky z kradce!!!

:lol2:

 

Ještě k tomu konci JJ68 v lize -  měl jsem za to, že nedopadne jako Jihlava, ale bohužel.

Tak ten Motor, budeme vidět jestli to není také jen dreizylinder. Snad se Venca už PROSPAL dole dost.... 

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2:

 

Ještě k tomu konci JJ68 v lize -  měl jsem za to, že nedopadne jako Jihlava, ale bohužel.

Tak ten Motor, budeme vidět jestli to není také jen dreizylinder. Snad se Venca už PROSPAL dole dost.... 

Když bude mít rozpočet nadstandardní jako letos, tak určitě dokáže. Nemůžu si pomoci, ale stále se tu glorifikujou trenéři, co mají rozpočet skoro nedozírné výše (Třinec, kdokoli v Liberci, Spartě i ta Kometa), ale trenéry Olmiku, Zlína a letos Varu (až na ten konec) se nevzpomenu.

Jinak jo, mluvit o tom umí. No nic, budejkam to preju, výsledky i hra byla úplně jinde než zbytek soutěže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když bude mít rozpočet nadstandardní jako letos, tak určitě dokáže. Nemůžu si pomoci, ale stále se tu glorifikujou trenéři, co mají rozpočet skoro nedozírné výše (Třinec, kdokoli v Liberci, Spartě i ta Kometa), ale trenéry Olmiku, Zlína a letos Varu (až na ten konec) se nevzpomenu.

Jinak jo, mluvit o tom umí. No nic, budejkam to preju, výsledky i hra byla úplně jinde než zbytek soutěže.

Tvl. Ty si nevzpomenes na 3 trenery, ja nedam dokupy trenery tech nasich hvezd od roku 2013. Myslim ze jich na pozici hlavniho bylo 13 nebo tak :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl. Ty si nevzpomenes na 3 trenery, ja nedam dokupy trenery tech nasich hvezd od roku 2013. Myslim ze jich na pozici hlavniho bylo 13 nebo tak :-)))

Ale vzpomenu :-), jenže by se tu do mě mohl někdo ukrivdenej pustit a když je tu celkem klid na frontě HK vs. Perník :-), tak to nechci rozdmychavat jinak.

Oblibencu bych tam jmenoval plno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na elite prospect se objevily transfery z dnesniho dne, je to asi agentura jedna pani povidala, protoze ta jmena na prestup do Pardubic jsou neuveritelna, necham se prekvapit: Lukas Radil, Stepan Zacharcuk, Tomas Marcinko, Ondrej Vala, Honza Buchtele., Kuba Nakladal. To vykopali zlatej poklad pod Kunetickou horou? Tohle neni mozny, predcasny april

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na elite prospect se objevily transfery z dnesniho dne, je to asi agentura jedna pani povidala, protoze ta jmena na prestup do Pardubic jsou neuveritelna, necham se prekvapit: Lukas Radil, Stepan Zacharcuk, Tomas Marcinko, Ondrej Vala, Honza Buchtele., Kuba Nakladal. To vykopali zlatej poklad pod Kunetickou horou? Tohle neni mozny, predcasny april

Tak to vás nekupuje jeden milionář, ale rovnou celé sdružení :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo nas koupi Pitter a 1. centra hraje Pochobradsky z Dvora Kralove, cerny kun Lubiny :-)))

No tak to si pak stáhněte Lubinu ať to trenuje a GM tam stále máte někde okolo - Salfický. A jedeme ve starých kolejích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo chapu. Litovel je v izolaci, aby se ten hnusnej vir nerozlezl dal, my jsme neco podobnyho v hokeji :-)

Přesně :-))

I když se stejně trochu zas bojím já, Říha ml. u nás skončil a budeme hledat trenéra a ten lulínek od Vás má u nás určité zkušenosti, tak aby to vedení nenapadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Romanovu fandovství by se tohle vlákno mohlo klidně jmenovat Hokej v Pardubicích. Nic proti! Takže tohle vlastně patří sem. Inu, když je někdo kikot .... :-)

 

https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/1298624-nouzovy-stav-ruzicka-usporadal-v-hospode-mejdan-podnapily-pak-strhl-policistovi-rousku.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null#hp-sez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...