Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Marosh, hele, ja bych koukal :) 

JInak kdyz se to dava takto za sebou, je krasne videt, jak se hokej vyvyjel a zrychloval a stejne tak pravidla... tusim , ze ve Ct byla Sparta - Vitky z 1993 a treba Leo jak hokejkou nekomu masiroval krk a nic, zadnej faul. A spousta jinejch zakroku se nepiskala... Piskat to dnesni rozhodci, tak v pulce tretiny nema kdo hrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že není obrazový záznam zlatého Bedřicha Šupčíka při šplhu bez přírazu z Paříže roku 1924 .... To by taky zaujalo :-)

Dávnejšie o ňom dávali dokument z cyklu Pohnuté osudy, kde bol záber ako šplhá, len nie som si istý, či práve z OH z Paríža, ale krátka pasáž šplhu tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už keď sa tu spomína sledovanie zápasov z min. rokov, rád sledujem aj vývoj výstroja. Nedávno som si pozrel ukážky NHL zápasu z konca 70. rokov a pri jednej šarvátke,ako sa mastili na zemi, vidím u jedného hráča priehľadný držiak na nôž korčule - tzv. clear Tuuk holder. To som nevedel, zaujímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sledujete ty stare hokeje co davaj misto aktualniho playoff ? Dneska jsem u toho sedel od ctyr. Krasa.

To se musí sledovat povinne :-).

Drahomír Kadlec vs Dopita (Kladno X Olmik), skoro jak reklama na hokej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odsunuli to, pac jim pry sedim za krkem nejaky virus. Ale zacina to smrdet. Pry Kousal pryc, Poulicek pryc, hty hvezdne posily uz take nejsou tak zhave, jeste ze nevim ted, kam driv skocit v praci, tak to tolik nesleduju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odsunuli to, pac jim pry sedim za krkem nejaky virus. Ale zacina to smrdet. Pry Kousal pryc, Poulicek pryc, hty hvezdne posily uz take nejsou tak zhave, jeste ze nevim ted, kam driv skocit v praci, tak to tolik nesleduju.

Aha, sorry že otravuju. Já jen, že prý dvě úplně odlišné nabídky a že to musí prodiskutovat na zastupitelstvu-ve zkratce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prosim te, vubec me neotravujes, co blbnes. Jen treba jsem dneska potom ani nevzdechnul

Tak už jsem si to pročetl, druhým zájemcem je Pitter. Až po přečtení mi to jméno docvaklo, je to ten frajer, co chvilku "vlastnil" i hokejovou Slavii, takže cecek od vedení Pardubek by neskončil. Potěš koště. Jestli on, tak jedete ve starých kolejích (od nás odešel, když vyschl penezovod od městské části a různých polostatnich agentur).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem si to pročetl, druhým zájemcem je Pitter. Až po přečtení mi to jméno docvaklo, je to ten frajer, co chvilku "vlastnil" i hokejovou Slavii, takže cecek od vedení Pardubek by neskončil. Potěš koště. Jestli on, tak jedete ve starých kolejích (od nás odešel, když vyschl penezovod od městské části a různých polostatnich agentur).

 

 

Jj. Pitter, hrůza pomyslet. Ale ty naše kopačky celkem umí  :) . Ale teď koukám na tu finálovou sérii v roce 2003. Jak já nenáviděl Beránka, Dudu, Fadrnýho, Málka. Ještě teď se mi vaří krev,  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...