Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Kuncáku zapni si ČT sport 2004 finále Slávie - Zlín....kua to jsou časy. :-)

Mám pusteno a zas rudo před očima, jako tehdy :-) . LEŠKA a BALAŠTÍK, grrrrr.

A Altrichter jako srdcar.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jsme Vás sundali.... a první výhru a gól v Sazka aréně máme taky my. :-D

Ale Růžička chodil dobře ohozený zlatem, to se musí nechat, hotový cikánský baron.

Jojo, já masochista si to teď dávám ještě jednou. A na Vládu nám nesahej :-)), to byl můj hrdina-jak se dostat z červený až do Nagana :-). Nebýt jeho, tak ani tohle finále na Slavce nikdy nemáme. Holt to zlato k němu patřilo a proto mu to tolik nebruslilo když hrál :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, dnes repete... :-)

Strašně rád na tyto zapasy koukám, ty kluky jsem zbožňoval, kua stejně nechápu toho Hamrlíka, malý byl, nic moc rychlost ale X let patřil mezi top obránce ligy.

Měl perfektní cit pro hru, uměl se postavit a parádně střílel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncaku, a co Pepa Beranek ? To byla ferovost sama :) Kazdopadne vsichni top playeri. Leskuv mozek byl genialni.

Guzmic, Larry byl borec, pamatuje se jak jsme u nas na zahrade hrali focus, mel pandero, po 10ti minutach nemohl chodit - kolena, pak z toho byl tejden :) a to mel pred sebou jeste dost let bezva vykonu v extralize :) Fajn typek.

Upraveno uživatelem TLD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncaku, a co Pepa Beranek ? To byla ferovost sama :) Kazdopadne vsichni top playeri. Leskuv mozek byl genialni.

Guzmic, Larry byl borec, pamatuje se jak jsme u nas na zahrade hrali focus, mel pandero, po 10ti minutach nemohl chodit - kolena, pak z toho byl tejden :) a to mel pred sebou jeste dost let bezva vykonu v extralize :) Fajn typek.

Pepa si to bohužel nakonec pokazil tím, když šel na střídačku s Lubinou. Ale musíš uznat, že jeho postavení na vhazování měl vždy férové :-))). Tam to nešlo nevyhrat :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepa byl borec , ale trosku cunik... :)

Ja si ty stare serie strasne uzivam a musim rict, ze i kdyz to byl jinej hokej, pomalejsi, tak me bavil vic. Piskat to dnesni rozhodci, je prazdnej led... za chvilku z hokeje udelaj florbal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, dnes repete... :-)

Strašně rád na tyto zapasy koukám, ty kluky jsem zbožňoval, kua stejně nechápu toho Hamrlíka, malý byl, nic moc rychlost ale X let patřil mezi top obránce ligy.

Měl perfektní cit pro hru, uměl se postavit a parádně střílel.

Sme mu rikali "Hamrdlík" jakou mel strelu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncaku, a co Pepa Beranek ? To byla ferovost sama :) Kazdopadne vsichni top playeri. Leskuv mozek byl genialni.

Guzmic, Larry byl borec, pamatuje se jak jsme u nas na zahrade hrali focus, mel pandero, po 10ti minutach nemohl chodit - kolena, pak z toho byl tejden :) a to mel pred sebou jeste dost let bezva vykonu v extralize :) Fajn typek.

Chodil jsem kolem roku 2006-7 na stavbu do Malenovic asi 100 m od jeho baráku. Vždy když dělal něco na zahradě, kolem baráku jsem nechápal jak může hrát extraligu, už měl trochu pupek a chůze nic moc...no a v pátek jsme šli na hokej a on udělal třeba 3 kanadské body a zase to byl náš vysněný Lary. :-)

Jo a Leška se narodil pro hokej, jeho hlava byla geniální, je zajímavé, že se neprosadil v reprezentaci...ale tam to asi bylo dobou, prostě geniálních útočníků tam byla hromada hlavně v NHL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 27. 3. 2020 v 17:32, Roman I. napsal:

 

 

Jj. Pitter, hrůza pomyslet. Ale ty naše kopačky celkem umí  :) . Ale teď koukám na tu finálovou sérii v roce 2003. Jak já nenáviděl Beránka, Dudu, Fadrnýho, Málka. Ještě teď se mi vaří krev,  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Dyk právě, proto se tomu v Pcích říká Dudova aréna, žádná duhová, ale Dudova, ta sedla.

Zlaté časy plné krásy. No nic, to chce klid. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totální maglajz, nikdo nic neví. Ve středu zasedání radnice.  Pan Dědek  se do politiků opřel, že když se do konce dubna nevymáčknou, jde od toho. Takže by pohrdli investicí  jednoho z nejbohatších lidí v zemi. Což by v době po koronaviru, kdy budou všichni sponzoři šetřit jako blázen, bylo imho trestuhodné. Pitter je prý slušný chlap, Pardubák, ale tajemný jak hrad v Karpatech. Chtěl by dotáhnout pytláka Říhu, toho mám rád, ale mám z toho nějaký blbý pocit. Nejhorší varianta je, že ti blbci to nedají ani jednomu a budou hrát na to, že se liga zavře, jak chtějí v Bolce. Pak bychom tu dál měli Salfu a to bych asi vyletěl z kůže. 

Jinak co s týká posil, Kometa chce Roberta Kousala, první centr, snad jim to nedopadne. Prýv Dynamu házejí okem i po Zohornovi z Chabarovsku, šušká se o Nakládalovi, to bychom měli obranu jak brus. Zůstal Stepan Zacharčuk.  Z toho  chlapa jsem unešený. Neuvěřitelný respekt na ledě, přehled ve hře, rána jak z děla a ty hity. Je velkej, silnej  a nesere se s tím. Moc by mě zajímaly jeho souboje třeba s Davidem Musilem. A pan Smoleňák od sousedů by si asi musel hodně dávat bacha, aby mu nepřeskládal zase kosti v těle.  

Sečteno podtrženo - S Dědkem velmi silný mančaft s ambicí do play off, Pitter velká neznámá, město průser.  

Malá ochutnávka, na co se může liga těšit

https://www.youtube.com/watch?v=EQY7zNNFNvg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...