Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Ono to není tak složitý. Pardubice válely, když tady byl Zbyněk Kusý. Nebyl svatý, měl ostré lokty, ale pro klub žil. Nikdo by si nedovolil ojebat zápas, trénink, on byl autorita. A taky to pak vypadalo, že kdo jel do Pardubic, už v Chrudimi nebo v Přelouči prohrával.  Potom Šmidberský Zbyňka vyhodil a začal úpadek, který vyvrcholil za koblihářů na radnici.  Teflonový primátor Charvát a to bloňdatý přibloudlo Salfický. My mu tady říkáme hlava na špalku. Každý rok o tom mluví do médií, že ji dává. A ti rozesrali komplet klub.  A majitel Dědek neudělal razantní střih od nich. Možná nějaká úlitba v širší spolupráci, spekuluji, nevím. Tomu teamu chybí bojovnost, víra, chuť se prát. Když hrál Rolínek, tak je vybláznil. Teď tady nikdo takový není, tak hoši jedou systém KMD - každej měsíc dobrej. 

Od toho se odvíjí i mládež, na přípravku chodí čím dál míň dětí, mládežnické oddíly jsou bez reprezentantů, prostě na hovno. 

Jen pro ilustraci soupiska 2012. Červeně hráči, co byli od junků v Dynamu. :) Tehdy jsme byli kurva dobrá adresa. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Roman I. napsal:

Dnes jsem odtrpěl na Tip sportu zápas se Spartou. Poprosím někoho, aby mi vydloubl oči. 

Ale jedna zajímavost z arény :D:

 

jj.jpg.fddfc3d6133440f8c5634c8995a49ded.jpg

Třeba by byl první, kdo by poznal, že managment není úplně top a vyhodil konečně Salfickýho a pročistil sestavu.

Sorry Romane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Romane, nějak ti nevím, jak to slušně říct - https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/petr-dedek-robert-kousal-hc-dynamo-pardubice.A201202_141544_hokej_rmp

Ale se..te si do vlastního hnízda. Tohle braní zpět moc dobroty nikdy neudělalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 9 hodinami, guzmic napsal:

@kuncák7

Nazdar, Marťas někde jsi mi psal, že se Zlín vždy rozjede.... platí to stále?

Ne, že bych byl nějakej nervózní, ale už mě celkem serou. 

No, letos si dávají na čas, to je pravda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nemam slov. Ale co, asi mesic me hokej bavil. Chytal super golman, hrali peknej sebevedomej styl, osm odchovancu v acku na lede a zase vsechno v hajzlu. No, cekame ne vzorek B. Stejne jim nalepku klub fetek uz nikdo neodpare. Fandit jim je diagnoza.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak všeobecná popularita lehkých drog, spolu s diskutovanou dekriminalizaci - thc, tomu dost nahrává.

na druhou stranu benzoylmethylekgonin/kokain je stále dražší droga a přiznejme si, ze před válkou legální, tady bych asi nikoho nenazýval “fetkou”, to u mě evokuje pervitin apod.

v amerických soutěžích se prakticky netestuje, potomci otroků v nba nfl nlb jsou prakticky nedotknutelni a popularita obou jmenovaných substancí je vysoká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Roman I. napsal:

Ja nemam slov. Ale co, asi mesic me hokej bavil. Chytal super golman, hrali peknej sebevedomej styl, osm odchovancu v acku na lede a zase vsechno v hajzlu. No, cekame ne vzorek B. Stejne jim nalepku klub fetek uz nikdo neodpare. Fandit jim je diagnoza.

No vidíš a mě právě hokej nebaví. Ty prázdné tribuny při přenosu je peklo. Ne že by na Slavii bylo narváno :-)), ale i těch 550-800 lidi je atmosféra, navíc je znám všechny osobně :-)).

Snad ten vzorek B bude ok, tohle bych vám už nepřál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...