Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Bohužel, osobně je mi jedno, kdo postoupi-Jihlava na to dlouhodobě nemá peníze a Kladno, tedy spíš Jágr osobně, mě velice zklamal v sérii se Slavií jako člověk. To, co tam řekl Vampolovi, ač pri hre, bylo na preshubu a ne nepodání ruky. Bez tohodle bych to přál Kladnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Frostie napsal:

Dnes Kladynko v Jihlavě gut, ve čtvrtek rozhodující zápas doma emoji4.png

Ale nevím, jestli jsi na to koukal. To bylo jak uspávání hadu-pomalej, nekoukatelnej hokej. Nějak bez náboje a hokejovosti. Ať postoupí kdo chce, z těch hráčů si extraligu moc z nich nezahraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Ale nevím, jestli jsi na to koukal. To bylo jak uspávání hadu-pomalej, nekoukatelnej hokej. Nějak bez náboje a hokejovosti. Ať postoupí kdo chce, z těch hráčů si extraligu moc z nich nezahraje.

Díval jsem se, oproti včerejšímu Třinci o dvě ligy níž. Ale nakonec to teda nějak uhráli. Divácky zajímavé to zrovna nebylo, ale holt se udělal výsledek, nějak 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, kuncák7 napsal:

Ale nevím, jestli jsi na to koukal. To bylo jak uspávání hadu-pomalej, nekoukatelnej hokej. Nějak bez náboje a hokejovosti. Ať postoupí kdo chce, z těch hráčů si extraligu moc z nich nezahraje.

To je jedno😂😂. Hlavne at nepostoupi Jihlava.  Páč Ujčík. My mu Říkáme víťa kudlička. On jednou prohlásil, že když slyší Pardubice, tak se mu otvírá kudla v kapse. To play off, kdy tenkrát Vítkovice byly asi minutu od postupu přes Dynamo, gol před koncem a pak Bambus v prodlouzeni rozhodl, to se tenkrát Ujčík mohl posrat 😂😂😂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Lion napsal:

Kladno s diváky... Snad Jarda dostane klepec... To je prasárna

A proč by to měla být za přísných opatření, které nemohl rozpadající se jihlavský stadion zajistit, prasárna? Navíc finále ve Werku se hrálo taky výjímečně s 800 + 200 VIP diváky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...