Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Jo, vzory jsou fajn, to ma Roman pravdu. To proste funguje. Ale to, jestli decka sportujou, nebo drepej za klavesnici je o rodicich. A ty nemaj cas (bo makaj bo hypoteka, nebo jsou liny nebo ...). Nasi kluci by taky sedeli u compu vic, kdyby mohli. Ale staci je trochu popostrcit a jsou venku a hejbou se i bez organizovani klubem. Pres tejden je bere ven manzelka o vikendech ja (nebo oba). Kolo, micuda ted nove inline brusle nebo proste jen tak ven se projit. Oni si u toho sami vylezou na kdeco, pobehaj, poskacou. Proste zdravy dva pytle blech :)

Jako malej jsem zavodne plaval. Sport, kterej zas tak moc nikoho nezajimal. A delal jsem to ne kvuli vzorum. Proste me to bavilo. Pak u nas postavili bazen 50ku. Velka slava. Jenze oddily musely trenovat za kuropeni, aby byl bazen dopoledne k dispozici pro skoly a odpoledne pro verejnost. Tak me z toho rodice stahli, pac chteli, abych mel "normalni" detstvi. Zustalo pro radost kolo, lyze a "hokej" s tenisakem na placku mezi panelakama. 

Tak abych se konecne zastavil a vratil k praci, jen sem vam chtel rict, ze vzory jako fajn, ale bez nich to jde taky 😎

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, guzmic napsal:

Já se včera po dlouhé době díval na celý zápas a bylo to fakt divný, já tam vůbec nevidím to odhodlání vyhrát, kluci tam sedí jako leklé ryby a trenér jako by tam ani nebyl, ten tým nemá tu šťávu a chuť vyhrávat... Chtělo by to někoho, kdo je pořádně nakope do zadku.

Tohle ted už nefunguje. Když zařveš na rádoby hvězdu, tak příště nepřijede, protože se urazí. Proto tam musíš mít diplomata a ne konečně trenéra.

Osobně bych někdy chtěl zažít to, že se všichni vykašlou na ty hvězdy a sestavěj repre jen z lidí co opravdu chtěj, mají motivaci se ukázat- tedy z extraligy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

Tohle ted už nefunguje. Když zařveš na rádoby hvězdu, tak příště nepřijede, protože se urazí. Proto tam musíš mít diplomata a ne konečně trenéra.

Osobně bych někdy chtěl zažít to, že se všichni vykašlou na ty hvězdy a sestavěj repre jen z lidí co opravdu chtěj, mají motivaci se ukázat- tedy z extraligy.

Mančaft z extraligy přitom hrál v přípravě slušně. Jak se tam objevili "borci" z NHL, celý se to posralo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shrneme si první čtvrthodinku. Prvních 10 minut jsme 3x vystřelili na bránu a to vč. přesilovky. Během dalších 5 minut jsme dostali 2 góly.

Mno.

Snad se proberou.

Hokej není moc pohledný, ostatně hraje poslední s předposledním ve skupině, že jo :)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...