Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Ono se hraje 60 minut, nestačí hrát 5 posledních.

Tak bilance toho trenérského zázraku je opravdu obdivuhodná- herní projev ušel dohromady na jeden zápas (třetina se Švédy, se Slováky a zbytek v 5 ti zápasech), jinak hra na náhodu (systém jsem tam nenašel, neviděl), bez zajmu- za to může trenér. Bohužel herní dovedností téhle generace jsou k pláči.

Fandit jim budu neustále, ale bolej mé oči i srdce pláče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tým, kterej za 60´ nedokáže dát 1 (slovy: jeden) gól, si víc nezalouží ... bohužel ... 

před 3 minutami, kuncák7 napsal:

Ono se hraje 60 minut, nestačí hrát 5 posledních.

Tak bilance toho trenérského zázraku je opravdu obdivuhodná- herní projev ušel dohromady na jeden zápas (třetina se Švédy, se Slováky a zbytek v 5 ti zápasech), jinak hra na náhodu (systém jsem tam nenašel, neviděl), bez zajmu- za to může trenér. Bohužel herní dovedností téhle generace jsou k pláči.

Fandit jim budu neustále, ale bolej mé oči i srdce pláče.

Přesně ... jen bych nepoužil slova "trenérskej zázrak" ... poté, co Pešán vytáhl Bílý Tygry ze sraček, strašně zpychl a stal se z něj jiný člověk (slova člověka, co Pešána zná osobně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z hovna bič neupleteš, nedával bych to za vinu trenérovi. Líbí se mi, že si to poskládal podle sebe a nebral tam kluky za zásluhy (krom Kováře, absolutně netuším co tam dělá a proč je kapitán, to ať se na mne nikdo nezlobi) nebo ze setrvačnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lynx12 napsal:

Tým, kterej za 60´ nedokáže dát 1 (slovy: jeden) gól, si víc nezalouží ... bohužel ... 

Přesně ... jen bych nepoužil slova "trenérskej zázrak" ... poté, co Pešán vytáhl Bílý Tygry ze sraček, strašně zpychl a stal se z něj jiný člověk (slova člověka, co Pešána zná osobně)

Je to můj neoblíbenec. V Liberci měl rozpočet na to, sehnat kohokoliv, to není kumšt, ať to zkusí např. v Olmiku, Zlíně a pod. Jinak detailně do toho nevidím, je to můj dohad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě nejlepší zápas co odehráli, škoda, že to tam v první třetině nepadlo, Fini by museli hrát jinak. Konečně bez zbytečných faulů. Jinak míchat sestavou v klíčovém zápasu za stavu 0:0 mi nepřijde úplně jako dobrý nápad. Podle rozhovorů, tak chemie v kabině nebyla dobrá. Pešán to asi ustojí, ale na příští MS se u hráči nepohrnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bez gólu vyhrát nepůjde. Finům zachytal brankář, asi měl i párkrát štěstí. Ale finské pojetí hokeje - na to se fakt nedá koukat. Zalezlí pořád dozadu, bojí se trochu risknout rozhýbat hru. Takový prešovský beton, no. Ne, že by jim to naši až na pár světlých výjimek hodně zkomplikovali. Málo stříleli a když už, tak nikdo moc neclonil před brankářem a hlavně byli s pukem pořád rozích u mantinelu. Tam si můžou přihrávat donekonečna a nic z toho nebude.

U té třetí třetiny mi vytanula asociace s tehdejším ME ve fotbale a "hra" Řecka. Splnila účel, ale srdce i nestranného fanouška plakalo. Tak hraje i Finsko.

Mimochodem mě hned trklo do očí, že celá naše skupina je po čtvrtfinále out. Tak snad to je jen náhoda :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prokoučovaný turnaj. Pešán je tvl. alchymista z doby Rudolfa II. Útoky patláma patláma paprťála. Za á.  Kubalík, Kovář, Vrána. Útok na hovno, na začátku prohrané dva zápasy v tomhle složení, tak je dá na čtvrtfinále k sobě. Proč Radil? Posadí ho po Rusku, pak npřátelák se Slováky a lup ho nerozehraného do čtvrtfinále. Proč seděl Špaček? Nejchytřejší centr… Zadina mel snad vsechny centry, co byli nominovaní. 
Za bé motivace hráčů. Příklady. Namistrovanej Hronek bude jen útočit, dozadu hrabat nebude. Už to je druhý mistrovství, co posral. Kdo se za druhýho v turnaji postavil? Snad jen Zohorna vystartoval na toho blba Pospíšila, když najel do ležícího Zadiny. Jinak nezájem, žádná emoce. Proč s Finy ve třetí třetině nepřišla nějaká provokace, párkrát zajet do gólmana, potyčka a oboustranně ven, jen aby je vyhodili z té disciplinované strojové defenzívy, 

začalo to koženým ksiftem a skončilo to koženým ksiftem. Postup ze skupiny s pomocí boží a kolapsu Švédů, kterým se ten turnaj super nepovedl. Ale pokud NHL hraje skoro 100 Svedu a  15 az 20 je jich pokazde na draftu, tak si nemusíme nic nakecávat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Gustaf napsal:

Hmmm Kanada krásnej vítěznéj gól

Vsadím se, že by si střelec Německého vítězného gólu na 2-1 proti Lotyšsku v posledním zápase skupiny nejraději nafackoval, takhle se stane Ambassadorem Kanady :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...