Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Nic neřeší a neřešila by ani výhra v základní hrací době, protože Dáni vyhráli nad Švýcari. Dnes jsem to sledoval jen po očku u známých a byl to teda masakr. Kdybych si vsadil, že dáme víc než 5 branek, vybíral bych si právě teď jachtu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začíná mě pěkně srát zlozvyk, který se nám rozmáhá po extralize. Hity na hlavu. Kdysi jsem se bavil s jedním doktorem extraligy o současném trenérovi Hradce Králové Martincovi. A ten pan doktor mi říkal, že Tomáš  nebude super hokejista, protože to je slušnej a hodnej člověk. A to hokejka být úplně nemá. Takže mě vlastně nikdy nepřekvapí nějaká ta malá sviňárna. Ale všechno má snad kurva nějaké hranice. Jen když si vzpomenu, jak to hovado hradecký Jank sejmul Machalu, teď ten debil od nás Camara a Holland z Komety, to jsou ty vole zákroky na kriminál.  Víc než metrák živý váhy ve výstroji tě v pohybu trefí do palice. Rukama, loktem, ramenem. To fakt čekají, až jako Zelenka někdo skončí na vozejku. Všichni, co byli vypnutý, byli mladí kluci. Rozhodčí jsou komedianti bez autority, ale tohle fakt smrdí průserem.  Já bych za to sázel exemplární tresty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně řečeno, já jsem zděšený z celé té olympiády. Jestli je tohle obrázek českého sportu, tak jsme docela v prdeli. Prakticky v jakémkoliv sportu. Jestli je tohle   výsledek dlouhodobé státní politiky podpory sportu u mládeže, za pár let budeme oslavovat umístění českého reprezentanta na vrcholné světové akci do 30. místa. Třeba jako Bulharsko. Jediná, kdo snese srovnání se světovou špičkou, je Ledecká, která ovšem nemá s organizovaným sportem v České republice nic společného. 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...