Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, M3maniac napsal:

Hrubcovy? No ja koukal a problém jsem viděl hlavně v hráčích. Hra byla mizerná, nahrávky hrozné, pohyb hrozný. 

Tolik puků, co z něj vypadlo, tolik šílených rozehrávek? Tohle není gólman na takovou úroveň. O zbytku týmu vůbec nemluvím. Mozík, Jařábek, Sklenička....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, M3maniac napsal:

Taky si myslím, že i náš trenér je slabý článek, celkově náš hokej pod nim jde do kytek ….

Pešán jako šéf trenér české reprezentace, tedy jedna z hlavních figur českého hokeje je na přes držku, ale fakt je, z koho má ten chlap vybírat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Roman I. napsal:

Upřímně řečeno, já jsem zděšený z celé té olympiády. Jestli je tohle obrázek českého sportu, tak jsme docela v prdeli. Prakticky v jakémkoliv sportu. Jestli je tohle   výsledek dlouhodobé státní politiky podpory sportu u mládeže, za pár let budeme oslavovat umístění českého reprezentanta na vrcholné světové akci do 30. místa. Třeba jako Bulharsko. Jediná, kdo snese srovnání se světovou špičkou, je Ledecká, která ovšem nemá s organizovaným sportem v České republice nic společného. 

Pravdu máš. Je to masakr. Pohybuju se mezi mládeží - trénuju fotbal U13 a taky vidím, jak jde zájem a celková úroveň do kytek. Co stoupá, je znechucení rodičů i trenérů z podmínek a protekcionismu. V hokeji je to ještě o level jinde. Sám mám problém motivovat syna, který patřil k nejlepším a teď nemá chuť a padá do průměru. Nic nepomáhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Roman I. napsal:

Upřímně řečeno, já jsem zděšený z celé té olympiády. Jestli je tohle obrázek českého sportu, tak jsme docela v prdeli. Prakticky v jakémkoliv sportu. Jestli je tohle výsledek státní politiky podpory sportu u mládeže, za pár let budeme oslavovat umístění českého reprezentanta na vrcholné světové akci do 30. místa. Třeba jako Bulharsko. Jediná, kdo snese srovnání se světovou špičkou, je Ledecká, která ovšem nemá s organizovaným sportem v České republice nic společného. 

Souhlasím s Tebou ve všem. Organizovaný sport, není organizovaný státem, ale rodiči nemehel a následně trenéři staví a protěžují děti bohatých rodičů. Fotbal, hokej, vše je stejné a na blití.

Že se budeme za pět let radovat z umístění v prvé třicítce je jasné a také popravdě nevidím důvod, proč bychom na tom měli být lépe než to Bulharsko.

Podívej se na "Ivanku kamaráde" a Ti stejní lidé vydrželi ve fotbale posledních patnáct let  (od 2003)a hrabali si pod sebe a sledovali pouze vlastní cíle. Trénuje ten, kdo má kamarády a sleduje je a hodnotí ten, koho tam zase dosadili jiní kamarádi.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Organizace sportu ze strany svazů, ČSTV - potažmo ČUS je absolutní tragédie. Výchova talentů to je hrůza.  Prakticky všechny sporty jdou dolů, není to jen hokej, ale třeba i atletika, skoky na lyžích, fotbal se drží na pár vláscích. Naopak sporty které potřebují individuální přístup, prachy rodičů, například tenis, jde nahoru (holek je ve stovce asi sedm, další tam míří, kluci zažívají výměnu generací, ale je tam pár kluků, kteří jdou v poslední době rychle nahoru). Další je klan okolo Ledecké, Sáblíková měla pro sport taky super podmínky. 

Tenhle ústup už přece nemůže být náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani, neviem či vás to poteší, ale sme na tom úplne rovnako. Koncepcia podpory mládežníckeho športu vyzerá u nás úplne rovnako…okolo športu sa pohybujem uz vyše 35 rokov ( vrátane aktívnej “kariéry” dá sa povedať od útleho detstva ) a aj my sme tu dokázali znechutiť šport aj veľkým supertalentom a ti končili v juniorke/ešte pred juniorkou. V podstate mame jeden megatalent v podobe Sagana kde sme len mali šťastie že sa narodil v tejto krajine a potom zopár športovcov ktorí sa môžu rovnať so svetovou špičkou ale to len preto že to ich rodičia pri ich podpore celé tie roky nevzdali. Potom je tu druha mala skupina ktorá dokázala v pravý čas “utiecť” do zahraničia za kvalitnými podmienkami. A potom tu mame ešte taký mladý “mix zo všetkého niečo” a pri tom mixe uvidíme zajtra ráno na čom v svetovom meradle sme…

Upraveno uživatelem matt81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Roman I. napsal:

Upřímně řečeno, já jsem zděšený z celé té olympiády. Jestli je tohle obrázek českého sportu, tak jsme docela v prdeli. Prakticky v jakémkoliv sportu. Jestli je tohle   výsledek dlouhodobé státní politiky podpory sportu u mládeže, za pár let budeme oslavovat umístění českého reprezentanta na vrcholné světové akci do 30. místa. Třeba jako Bulharsko. Jediná, kdo snese srovnání se světovou špičkou, je Ledecká, která ovšem nemá s organizovaným sportem v České republice nic společného. 

No... tak nějak to je. Vidím to podobně, je to smutný. Navíc vyloženě smolnej den, Ester je mi líto. Krčmář se v biatlonu ani nemusel obtěžovat nastoupit ve štafetě, Ten hokej byl nekoukatelnej, odešel jsem od toho.

před 34 minutami, Pavelpu27 napsal:

Tolik puků, co z něj vypadlo, tolik šílených rozehrávek? Tohle není gólman na takovou úroveň. O zbytku týmu vůbec nemluvím. Mozík, Jařábek, Sklenička....

Na Kováře si zapomněl, mám pocit, že ten zmar celkem zbytečně nastartoval, naprosto zbytečně. Když už se jim povede dát první gól, tak v zápětí tohle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, geometr napsal:

No... tak nějak to je. Vidím to podobně, je to smutný. Navíc vyloženě smolnej den, Ester je mi líto. Krčmář se v biatlonu ani nemusel obtěžovat nastoupit ve štafetě, Ten hokej byl nekoukatelnej, odešel jsem od toho.

Na Kováře si zapomněl, mám pocit, že ten zmar celkem zbytečně nastartoval, naprosto zbytečně. Když už se jim povede dát první gól, tak v zápětí tohle...

Já osobně jsem přesvědčený, že ani Kovář, ani Červenka už neměli být v reprezentaci min. poslední 4 roky. To jsou hráči, kteří k sobě potřebují pracanty a bruslaře, dobře hrajou jen v převaze. Červenku jsem nikdy neměl rád, za mě nevýrazný. A je pravda, že Kovář hraje celý život jednou nohou na trestný lavici, což je pro tým šílený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me jsou vykony nasich sportovcu super, na to, jaka jsme mala zeme, jsme podle me v zebricku olympiad (letni i zimni) nadprumerne vysoko (statisticky by mohlo byt mnohem hure).  vsichni sportovci to dnes maji podle me tezsi a tezsi, hlavne pokud se jim neco nepovede, protoze se na ne kritika vali temer online. vubec si nedovedu predstavit, co zaziva treba Schiffrinka.

i ty kolektivni sporty nam jdou i pres vsechny zakulisni hruzy a vykyvy ve vykonech souhrnne lepe nez mnohym sousednim zemim.

organizovane u nas podle me chybi sport pro deti pro radost, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to bída a zmar najednou.

Hokej bohužel celkové zapadl do koncepce výkonu našich. Čest výjimkám které ovšem nepochází z dílen šéftrenéru a sportovních center, ale oddělene trenujicich sportovců. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Anela napsal:

 

organizovane u nas podle me chybi sport pro deti pro radost, 

Vidim to podobne. Velky tlak na vysledek uz u mladsich zaku. Pokud dite neni vylozene dobre, trener ho nepodrzi, nemotivuje, ale spise odstavi. Decko pak chodi na trenink, ale na soutez uz ne. Prestane ho to bavit a odchazi. Sehnat sportovni krouzek zalozeny jen tak na pohybu pro radost prakticky nejde. Vsude souteze a tlak na vysledek. Ty nemehla pak nemaji zadnou sanci se zlepsit 🤷‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím a mám taky osobní zkušenost.  Mladému po 8 letech v našem "obecním" basket týmu oznamil trenér, že ho na zapasy nominovat nebude, ale na treninky chodit může. Super motivace pro 12-13leté dítě. Dětí přebytek nemají a podle výsledků jaké mají v "top" složení by to bylo úplně jedno i kdyby nechal hrát komplet team. Na těch podprůměrných jde aspoň vidět jak se snaží. Asi ho dám radši na rugby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co chceme, když před zápasem brečíme a strachujeme se, že jsou sýraři těžký soupeř, prakticky kandidát na medajli. (řekli třeba Červenka i Pešán).

Jo, může to být i pravda, ale nesmím být podělanej dopředu. Když není sebevědomí, tak se nedá čekat moc úspěch. To nás můžou ze zámoří učit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...