Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

No já z toho odvázanej nejsem. Samozřejmě, že sousedům od vedle to vypadnutí ze srdce přeju, slyšet bulet zrádce Koukala je pro nás rajská hudba, ale že vylítneme s Budějkama jsem nemyslel. Ale Král nedokázal tomu teamu dát tvář, zranilo se pár hráčů a šlo to do hajzlu. Se skřípěním zubů prohlašuji, že si to Motor zasloužil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor! 

před 54 minutami, kral083 napsal:

Motor jde dál a Béďa Trávníček se může v klidu chystat na chalupářskou sezónu. Jestli tohle není karma,tak už nevím 😉

A teď hurá na (asi) Spartu!

Pockej co maj Pardubice společného s mountfieldem? Trochu si to pleteš!

hradec - kradec je ten kdo má licenci motoru…a kradec odstrelila Bolka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak nám pan Dědek udělal v Pardubkách Galacticos. 😊. Takhle našlapaný team tady pamatuju naposledy 2005.  Tak snad bude ta 100. sezona pardubickeho hokeje jízda. Chtěl bych si ji moc užít.

S tímhle teamem asi začnu pomletech jezdit i ven. Těším se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, xvoloda napsal:

Jen aby se ještě dohodl s BPA a nemuseli Galacticos do jiné dimenze :)

Každopádně Rulík by mohl být ten, kdo i tým nabušenej hvězdama zvládne. Takže pokud ligu vyhraje Dynamo, nemám problém, pořád lepší jak Hradec, že jo :D

Jak kdo? 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No úplně sousedská láska s grilovačkou to není.  Navíc jsme byli díky Salfoj a podobným blbům několik let teď ti méně schopní, tak tím, jak nám to dávali sežrat, tak se vzájemné vztahy neposílily. Ale mohli jsme si za to sami.

Přestože mám z Hradce několik kamarádů, vnímám ho jako normální město, které mě nijak zvlášť nebere, prostě odvedle,  tak v hokeji je nesmiřitelně nesnáším. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, xvoloda napsal:

Aha, teď už to tak chápu, předtím jsem myslel, že chybí o, že mělo být "jako kdo?" 

Se sousedy zřejmě vycházíte dobře, třeba když se v Brně na výjezdníky volalo "Pardubice u Hradce" větší polovina výpravy to nesla bez srdeční zástavy :)

Vždyť také proto se z Pardubic udělalo krajské město, aby nebylo tolik srdečních zastav 🤣🤣. Romane promiň, malej rypanec.

Sám taky úplně nemusím, když Slavie hraje pohár a v zahraničí vyjde článek o stadionu na Letné a slavné tradici Sparty.

Jinak přeju pardubkam, ať jim to šlape a vize nového stadionu vyjde, vy ho zaplnite i kdyby vám to šlo mizerne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7

ty si naplánuj výjezd do Zlína na Chance ligu, minulý týden jsem tam byl po deseti letech na fotbale a rupnuli 1:4 s Bohemkou, tak počítám, že když dojdu na hokej, šance na debakl je velká. 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, guzmic napsal:

@kuncák7

ty si naplánuj výjezd do Zlína na Chance ligu, minulý týden jsem tam byl po deseti letech na fotbale a rupnuli 1:4 s Bohemkou, tak počítám, že když dojdu na hokej, šance na debakl je velká. 🤔

Hm, takže to bude plichta. Mám to u výjezdu s hokejem hodně podobne :-(. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kuncák7 napsal:

 

Sám taky úplně nemusím, když Slavie hraje pohár a v zahraničí vyjde článek o stadionu na Letné a slavné tradici Sparty.

Já myslím, že to nebude dlouho trvat a Slávie zase poháry hrát nebude :)

Myslím, že doby naplněných rozpočtů budou brzy zapomenuty a to obecně, ne jenom ve Slávii. 

 

Co se týče hokeje, je mi celkem jedno, na jakou jdu soutěž, půjdu na Znojmo na druhou ligu, občas se dostanu do Třebíče na první a na jeden dva zápasy zvládám v sezóně i Kometu. Když se mě někdo ptá komu fandím, odpovídám, že dobrému hokeji :)
Nicméně taková ta sousedská/konkurenční pošťuchovaná k tomu patří a je to to koření. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, xvoloda napsal:

Já myslím, že to nebude dlouho trvat a Slávie zase poháry hrát nebude :)

Myslím, že doby naplněných rozpočtů budou brzy zapomenuty a to obecně, ne jenom ve Slávii. 

 

Co se týče hokeje, je mi celkem jedno, na jakou jdu soutěž, půjdu na Znojmo na druhou ligu, občas se dostanu do Třebíče na první a na jeden dva zápasy zvládám v sezóně i Kometu. Když se mě někdo ptá komu fandím, odpovídám, že dobrému hokeji :)
Nicméně taková ta sousedská/konkurenční pošťuchovaná k tomu patří a je to to koření. 

Jo, to je možný. Tak holt budu chodit na stadion bez poharu dál ( nedalo by se svítit, je to postižení ).

Na hokej chodím i v Berouně a jak píšeš, je mi fuk, co je to za soutěž 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...