Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Onose není  čemu divit. Fandit můžeme, v hloubi duše můžeme i doufat, ale dlouhodobý šlendrián financování sportu a práce s mladými se zde naplno projevuje. 

Tipuji že umístění celkově bude 4 až 8. místo, hra o bronz by byla skvělá a přál bych to i jim i fanouškům. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Tom4 napsal:

Onose není  čemu divit. Fandit můžeme, v hloubi duše můžeme i doufat, ale dlouhodobý šlendrián financování sportu a práce s mladými se zde naplno projevuje. 

Tipuji že umístění celkově bude 4 až 8. místo, hra o bronz by byla skvělá a přál bych to i jim i fanouškům. 

Souhlas. Nikdo to nechce slyšet, jelikož se hokej pořád bere jako komerční sport, kterej si na sebe přece musí vydělat sám, ale zkrátka jakmile se do podpory práce s mládeží nezačnou sypat peníze, tak se rozhodně nezvedneme. Týmy typu Rakousko, Norsko, Dánsko apod jsou na tom teď takhle jen díky tomu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sashator napsal:

Souhlas. Nikdo to nechce slyšet, jelikož se hokej pořád bere jako komerční sport, kterej si na sebe přece musí vydělat sám, ale zkrátka jakmile se do podpory práce s mládeží nezačnou sypat peníze, tak se rozhodně nezvedneme. Týmy typu Rakousko, Norsko, Dánsko apod jsou na tom teď takhle jen díky tomu

Osobně si myslím, že problém není ve výši financování mládeže, ale trochu jinde. A holt se náš systém dřívější práce s mladezi prosazuje i jinde a ostatní země nás dohánějí. 

Výkon to dobrej nebyl, ale furt toho dost zbejva a věřím v cinkot medaile.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde jen o peníze, ale zásadní pro hokejovou výchovu je ten začátek a tam holt chybí kvalita trenérů a ta je zase spjatá s ohodnocením takovýho kvalitního trenéra.

První dva zápasy jsem neviděl, ale dnes to byla opravdu bída. Ani mi nejde o výsledek jako o hru takovou. Můžeme prohrát s kýmkoliv, ale bylo by fajn, kdyby ten soupeř aspoň předvedl nějakej vyjímečnej výkon (brankář, bojovnost, cokoliv), což ale dneska Rakušani vlastně ani nemuseli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to máš pravdu. Ale sám víš, že je to hlubšího rázu - když to vezmu od nejvyššího patra mládežníků - 18 extraligovejch týmů v juniorech , to fakt negeneruje kvalitu, dorostem to pokračuje a u nejmladších máš většinou jen jednoho šeftrenera a dost často mu sekundujou rodiče. Hraje se i u přípravek hlavně na body. Dle mého centra mládeže fungujou, ale je jich prostě moc.

Pravdu máš v tom, že většinou ze zápasu s náma vyšel golman jako hrdina ( pamatuju v minulosti italskýho, anglickýho a v davné minulosti švýcarskýho či německýho ), což ted nebylo, protože 25 střel je fakt málo. Furt si ale myslím, že tohle je na rozehřátí a závěr z toho nedělám, stát se to může a zrovna Rakousko zatím ani jednou nepropadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemám rád takový ty hospodský kecy ,,mohl_bych_to_jit_trenova", ale nedá mi to. 
Góly se dávají tak, že s pukem na hokejce přejdeš modrou. A s gólama se vyhrávají zápasy. 
Nahazováním přes modrou se moc gólů nedavá. 
Mám radost, že tam přijel Pastrnak, mám toho kluka dlouhodobě rád. Ale aby skŕoval, potřebuje, aby někdo přelezl přes modrou a nahrál mu. Tak nevím no.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Prochy68 napsal:

Na nahazovani pres modrou nam nesahej, vzdyt je to pomalu nas narodni sport emoji28.png

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

To je fakt😆😆😆

nicmene: doufam, ze si kluci v kabine vyresili svoje ,,,zalezitosti”, Pasta jim tam prinesl trochu srandy a dnes na to vlitnou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...