Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Před hodinou, marosh napsal:

Tvl Feri, co to je za řeči? Dprdl!!!
Ten první odstavec, jak dvě třetiny??? Na rusáky sere tesák...

Majstri jsme. 😀

A něco se už určitě změnilo, máme trenéra...A ne sebestředného namistrovaného joudu.

 

Dyk ja to myslel pozitivně 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 55 minutami, Bert napsal:

Hadamczik ..... No, tak to jsem fakt zvědav. Já vím, ono nebylo zrovna z čeho vybírat, ale introvert s výraznými problémy v komunikaci bude jako předseda hokejového svazu poměrně zajímavou figurkou.

Na druhou stranu je Lojza "za vodou", dokázal toho hodne i jako trenér, takže mu budu věřit, ze bude chtít dobro pro hokej...

Ale jak rikas, diplomat to zrovna neni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadamczik bude dobrej predseda svazu. Je dost velkej hajzl na to, aby se mezi tema kurvama neztratil (vzdycky vedel, kudy bezi zajic - viz. napr. dotace), a zaroven miluje hokej. Tak snad z toho ten hokej bude profitovat taky (ne jenom Lojza). Protoze argumenty o tom, ze je nekdo za vodou, imho u hajzlu nefungujou.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 17 hodinami, Petr11 napsal:

dát za první zapas sezony 8k? To už může fanoušek NHL v prosinci letět do NYC a za tu cenu ma letenku, lupen do MSG a 1 přenocování někde v Brooklynu...

Nevim, mozna jsem nakoupil blbe, ale v lednu letenka 400 USD a listek nahoru za 220 USD do Madison.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, pravda ted jsem nasel z prahy do NYC za 7900Kč, ale z berlina se lítalo za 6k,listek do MSQ pokaždé před halou 50 USD jak NHL tak NBA (50 jsem dával i na Knicks v Cavaliers s LeBronem). Na Brooklyn Nets za 30USD střed haly...lístky na základní část nejsou to samé jako lístky super bowl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurwa. Jdu na hokej, Vary prvni třetinu jak na Matějské pouti, tak si dám kilčo na vítězství. Vedeme 2:0, pohoda, jazz. Takže mi výhra zaplatí ty 4 deci desítky Radegastu za 55 Kč v bufáči. . Ti kreténi prohrajou 4:2. Odklouzali to jak veřejné bruslení.  A navíc musím jít domů pěšky, protože jsem si před sezónou řekl, že když prohrajou, tak nepojedu autobusem. Chce se mi čůrat, nikde žádné soukromí a domu ještě 15 min. To je večer. 😂🇮🇩🇵🇱. Nevíte o někom, kdo by koupil obránce Ondřeje Válu. . To kopyto bylo u všech gólů. Teda co nám tam napadaly.

6A2437B4-9088-4C41-87BD-56EEEE473282.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Roman I. napsal:

Kurwa. Jdu na hokej, Vary prvni třetinu jak na Matějské pouti, tak si dám kilčo na vítězství. Vedeme 2:0, pohoda, jazz. Takže mi výhra zaplatí ty 4 deci desítky Radegastu za 55 Kč v bufáči. . Ti kreténi prohrajou 4:2. Odklouzali to jak veřejné bruslení.  A navíc musím jít domů pěšky, protože jsem si před sezónou řekl, že když prohrajou, tak nepojedu autobusem. Chce se mi čůrat, nikde žádné soukromí a domu ještě 15 min. To je večer. 😂🇮🇩🇵🇱. Nevíte o někom, kdo by koupil obránce Ondřeje Válu. . To kopyto bylo u všech gólů. Teda co nám tam napadaly.

6A2437B4-9088-4C41-87BD-56EEEE473282.jpeg

priste vsadis 3x tolik a mas to zpět:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Roman I. napsal:

Kurwa. Jdu na hokej, Vary prvni třetinu jak na Matějské pouti, tak si dám kilčo na vítězství. Vedeme 2:0, pohoda, jazz. Takže mi výhra zaplatí ty 4 deci desítky Radegastu za 55 Kč v bufáči. . Ti kreténi prohrajou 4:2. Odklouzali to jak veřejné bruslení.  A navíc musím jít domů pěšky, protože jsem si před sezónou řekl, že když prohrajou, tak nepojedu autobusem. Chce se mi čůrat, nikde žádné soukromí a domu ještě 15 min. To je večer. 😂🇮🇩🇵🇱. Nevíte o někom, kdo by koupil obránce Ondřeje Válu. . To kopyto bylo u všech gólů. Teda co nám tam napadaly.

6A2437B4-9088-4C41-87BD-56EEEE473282.jpeg

Procházka ti neuškodí, stejně jí asi moc často letos nezažiješ :-). A vyčůrat ses měl na stadionu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...