Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

asi ho meli po propusteni rovnou utratit...? fandim Ocelarum od mala, co jsem zacal chodit na hokej a tento jejich posledni krok se mi take nelibi, ale kdo jsem ja abych soudil 23 leteho kluka, ktery se uz videl v Nitre v X6 s bicis... a sel tam za trenerem, ketry ho pred tim trenoval na SK.

ten vcerejsi shitstorm na TW byl usmevny, zejmena ze strany fanousku sparty, pro ktere jsme v minule sezone byli "polsky zidi" a vetsina z nich tleskala RUSAKUM kdyz sli na NHL...

tolik novych a byvalych fanousku v jednom vlakne, to urcite byl rekord TELH!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Mr. Sandman napsal:

asi ho meli po propusteni rovnou utratit...? fandim Ocelarum od mala, co jsem zacal chodit na hokej a tento jejich posledni krok se mi take nelibi, ale kdo jsem ja abych soudil 23 leteho kluka, ktery se uz videl v Nitre v X6 s bicis... a sel tam za trenerem, ketry ho pred tim trenoval na SK.

ten vcerejsi shitstorm na TW byl usmevny, zejmena ze strany fanousku sparty, pro ktere jsme v minule sezone byli "polsky zidi" a vetsina z nich tleskala RUSAKUM kdyz sli na NHL...

tolik novych a byvalych fanousku v jednom vlakne, to urcite byl rekord TELH!

Tvl, Peterek je kus hnoje...Kluk je úplně mimo. Četl jsem tu jeho "sebereflexivní" zpověď. To je normální bezmozek. Ale kdo by mozek měl mít, je sportovní ředitel.

No a co udělal, podepsal ho. Sorry, to je chucpe, jak cyp. Pro mě gorole skončili a to jsem jim fandil fest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, 23. lety debilek, co se chudák hledá ve světě a v životě. Takže to je omluva. X6 a buchta v Nitře. 
Ne kolego, to je normální svéprávný dospělý člověk, co se šel stát dobrovolně spučástí propagandistického cirkusu zmrda Putina, který dle svých slov vede válku se Západem a Slovensko je členem NATO, tedy nepřátelské vojenské koalice, pokud se nepletu. A teď ho Třinec tahá do Česka.  To je celý. 
Třeba se tam z něj poserte. A pokud kdokoli začne pičovat o tom, jak politika a válka nepatří do sportu, povinné čtení. 
https://cnn.iprima.cz/sportovci-kteri-padli-za-vlast-pri-obrane-ukrajiny-zemrel-biatlonista-i-fotbaliste-82334?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Tihle kluci si už nezatrénují. A oni se rozhodli k občanskému postoji mladší, než tenhle žebrák.

 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok pro příště budu označovat nadsázku, sarkazmus a vtip...*

psal jsem že s tím nesouhlasím, tak nevím proč bych se z někoho měl posrat... jen jsem napsal, že mě pobavil ten shitstorm... kde jsou všichni ti moralisté každý rok na začátku sezony, když vrchní korupčník podepíše novou smlouvu na trénování v extralize? to je reálně pro český hokej horší, než nějaká nula ve čtvrté lajně v Třinci...

* sarkazmus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další vyjádření na sebe nenechalo dlouho cekat- "expert" Guren, další bejvalej hráč Třince, rozhodnutí hájí. Holt tyhle vyhrabla budou držet pospolu. Rozhovor na úrovni Peterka, vymazanej mozek, názory jak ze základky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neber si to prosím tě osobně. Všimnul jsem si, že s tím nesouhlasíš. Poznámka, na kterou reaguješ, Byla míněná na hokejový klub Třinec obecně. Mohl jsem ji napsat lépe, uznávám.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Roman I. napsal:

Jj, 23. lety debilek, co se chudák hledá ve světě a v životě. Takže to je omluva. X6 a buchta v Nitře. 
Ne kolego, to je normální svéprávný dospělý člověk, co se šel stát dobrovolně spučástí propagandistického cirkusu zmrda Putina, který dle svých slov vede válku se Západem a Slovensko je členem NATO, tedy nepřátelské vojenské koalice, pokud se nepletu. A teď ho Třinec tahá do Česka.  To je celý. 
Třeba se tam z něj poserte. A pokud kdokoli začne pičovat o tom, jak politika a válka nepatří do sportu, povinné čtení. 
https://cnn.iprima.cz/sportovci-kteri-padli-za-vlast-pri-obrane-ukrajiny-zemrel-biatlonista-i-fotbaliste-82334?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Tihle kluci si už nezatrénují. A oni se rozhodli k občanskému postoji mladší, než tenhle žebrák.

 

😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní článek se Šulákem, jak si chválí, že je v životní formě, jak se zlepšil v KHL a je mu líto, že přišel o reprezentaci, tak ten jsem ani nedočet...sice jemu to je určitě jedno 🙂 ale u me skončil už v momentě kdy prodloužil smlouvu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl vy jste, jako fakt mimo.

sportovec na život od 18 do 32 let, pokud nevydělá umře hlady, ve 40 už proste nemůže dělat nic.

treninku obětuje dětství i mladi.

opravdu si myslíte, ze hraním v Rusku podporuje válku? 
tem klukům je válka u prdele, chtej si vydělat, hrat, prodat se…

amikum to nevadi, jen česky Fanda je svatejsi než papez.

ovechkinovi tleskaj ve stoje a nejen jemu.

@Roman I.mel jsem te za sportovního fandu…

Co měl tenhle kluk dělat podle Vas?! Jít do 3ligy a prosit o angažmá, se slovy: “hele chtěli mě do zahraničí, ale já budu radši hrat za párek tady na rybníku”

jak by se choval každý z Vas, kteří ho odsuzujte? To mě zajima. Kam byste šli? Do Polska? Do oblastního přeboru za tým Dolní Lukavice? Do Francie mrskat 2 ligu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Frantik napsal:

Vsichni jsou mimo, jen ty jsi IN 🙂 

Franto, jasný. Ale rovnou se te zeptám, co bys dělal ty na jeho místě?!

2. Francouzska

3. ceska

nebo rybník za párek?

 

pripominam, ze třeba geniální konstruktér Porsche kreslil pro hitlera - bylo mu jedno, pro koho co dela, chtěl proste vymyslet…

Upraveno uživatelem vwtyp11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, vwtyp11 napsal:

Franto, jasný. Ale rovnou se te zeptám, co bys dělal ty na jeho místě?!

2. Francouzska

3. ceska

nebo rybník za párek?

 

pripominam, ze třeba geniální konstruktér Porsche kreslil pro hitlera - bylo mu jedno, pro koho co dela, chtěl proste vymyslet…

Hele tak asi je to o pajšlu kazdyho borce, co za penize jeste udela a co uz ne. Delat komedianta a bavit ruský primitivy u nich v zemi, ktera jebe rakety na ukrajinsky sidliste a skolky, chce podle me dost silnej pajsl. Asi jako bys delal ucetniho pro mafii, taky prece delas celej zivot ucetniho a mas to za par do duchodu a jsou to prece jen cisla a tabulky a taky jsi to vystudoval......... Muj nazor ceskyho Fandy.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Frantik napsal:

Hele tak asi je to o pajšlu kazdyho borce, co za penize jeste udela a co uz ne. Delat komedianta a bavit ruský primitivy u nich v zemi, ktera jebe rakety na ukrajinsky sidliste a skolky, chce podle me dost silnej pajsl. Asi jako bys delal ucetniho pro mafii, taky prece delas celej zivot ucetniho a mas to za par do duchodu a jsou to prece jen cisla a tabulky a taky jsi to vystudoval......... Muj nazor ceskyho Fandy.

Dobre, uplatnujeme tedy kolektivní vinu.

ihned zapalim svou sbírku porsche, prece jen jsou to nazi káry:)

porad mě zajima, kde bys teda hrál? 2.francouzská? Za párek na rybníku? Polska liga?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, vwtyp11 napsal:

Dobre, uplatnujeme tedy kolektivní vinu.

ihned zapalim svou sbírku porsche, prece jen jsou to nazi káry:)

porad mě zajima, kde bys teda hrál? 2.francouzská? Za párek na rybníku? Polska liga?

Já bych se hlavně na jeho místě snažil uspět na tom kempu za mořem... pak by se mohl vrátit zpátky do ĆR/SR extraligy a neměl by žádný mediální oplétačky...
Když tady kluci píšou, že by ho nebrali, tak napiš, že ty bys ho bral a tečka. Nějaký varianty o párku jsou mimo mísu.

Všichni tady řeší, že ho neměl podepsat Třinec. To jaký varianty měl Buček v ruce a jak si to dojebal je především jeho zásluha (i jeho agenta)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...