Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, vwtyp11 napsal:

Tvl vy jste, jako fakt mimo.

sportovec na život od 18 do 32 let, pokud nevydělá umře hlady, ve 40 už proste nemůže dělat nic.

treninku obětuje dětství i mladi.

opravdu si myslíte, ze hraním v Rusku podporuje válku? 
tem klukům je válka u prdele, chtej si vydělat, hrat, prodat se…

amikum to nevadi, jen česky Fanda je svatejsi než papez.

ovechkinovi tleskaj ve stoje a nejen jemu.

@Roman I.mel jsem te za sportovního fandu…

Co měl tenhle kluk dělat podle Vas?! Jít do 3ligy a prosit o angažmá, se slovy: “hele chtěli mě do zahraničí, ale já budu radši hrat za párek tady na rybníku”

jak by se choval každý z Vas, kteří ho odsuzujte? To mě zajima. Kam byste šli? Do Polska? Do oblastního přeboru za tým Dolní Lukavice? Do Francie mrskat 2 ligu?

Mimo jsi ty a pořádně. 

Hrát můžeš - švýcarská, německá, švédská, finská liga. Nebo i naše. A netlachat tady něco o polský či 2. francouzský. Je vidět, že tomu fakt rozumíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to v podstatě postpubertální vypatlaná hokejka, co od něho chcete? Tady se prostě jede pragmatismus, byť je z toho na blití. Vůbec nechápu ten kolotoč totální nenávisti, zevšeobecňování a ukázku zažitých klišé, které jste tady rozjeli. To jako čekáte, že nějaká kopačka nebo hokejka jsou chodicí jednotky ctnosti?

Co Švýcarsko, jejich postoj od počátku konfliktu je pro vás ok, když tu upalujete třiadvacetiletého blbštajna?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina tu konstatuje že je Bucek či Sulak wul, nikdo je nikde nekamenuje. A klišé? Ty tu padají z obou stran. Je blbý, že jsou mediálně známé osobnosti, tudiz je na ně vidět a pro některé male sportovce mají být vzorem. Nám tady to z tohodle pohledu může být jedno. Co jedno být nemá, je to, že tam jsou používány jako propaganda, což je blbě nejen pro mě. A to by si měl každej z nich, i když nebude nejostřejší tužka v penále, uvědomit ( a to by mohl ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vwtyp11 napsal:

Dobre, uplatnujeme tedy kolektivní vinu.

ihned zapalim svou sbírku porsche, prece jen jsou to nazi káry:)

porad mě zajima, kde bys teda hrál? 2.francouzská? Za párek na rybníku? Polska liga?

Samozrejme ze uplatnujeme kolektivni vinu. Vsichni Rusaci jsou kurvy a ty kdo pro ne makaj taky. Co je na tom divneho.

Priklad s Porsche neni korektni, protoze Porsche pracoval pro Wehrmacht pred osmdesáti lety a ne ted. 

A pracovat muze pro kohokoli, staci kdyz to nebudou Rusáci. Snad ma jeste na vyber. A i kdyby nemel, tak zivot neni jen sport, muze se zaridit jinak.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, vwtyp11 napsal:

V tom případě je příklad s Porsche korektni. Nepracoval pro wehrmacht byl součástí Hitlerova týmu.

Hajzl jeden sudetackej 😀 cas v tom nehraje roli. 
pojdme zapálit škodovku, taky je jejich! Hnus fuj, du ven blejt

Ja myslim, ze neni. Ale to je jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, vwtyp11 napsal:

Prachy od vrahů, to myslis jak, ze kazdej kdo sedí v hledišti je podporovatel konfliktu Ukrajina x Rusko?

Za mě odpověděl Frantik,ale tys nějak zapomněl zmínit, kde bereš ty informace, že by se uchytil jen v nižších (polo)profesionálních soutěžích? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kral083 napsal:

Za mě odpověděl Frantik,ale tys nějak zapomněl zmínit, kde bereš ty informace, že by se uchytil jen v nižších (polo)profesionálních soutěžích? Děkuji za odpověď.

Mě taky neodpověděl, radši v hokejovém vlákně neustále vzpomíná Porscheho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Mě taky neodpověděl, radši v hokejovém vlákně neustále vzpomíná Porscheho.

Co to mám odpovídat?! Když zamlčuje fakt ze v severských ligach cizinci hrají h daňových duvodu pouze polovinu sezóny. Nehledě na to, ze tam zajem o ČSR hráče velký není…

Ale porad je rozdíl vydělat si tady 6k $ oprotiruskym 18 měsíčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert uzavřel téma
  • Bert odemknul téma
před 3 hodinami, kuncák7 napsal:

Jak já ti závidím. My ve stodole další porážka a vypadá to a to dost reálne, na sestup a za rok derby s Letňanama a Kobrou :-((

Mi něco povídej, Ti naši kašpárci, taky žádná hitparáda. A to se kasali, jak jdou hned zpět do extraligy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vwtyp11 napsal:

Ale vezmi si, Jak Krasny bude se za 8–15let vrátit na výsluní sportovní cestou

To si jist vůbec nejsem. Naopak, koluje tu moc krásná studie - místo plavecaku i zimaku krásnej park a sídliště pro cca 10 tis.lidi. Tou sportovní cestou to moc nevidím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...