Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, guzmic napsal:

Mažu si Tě....

https://youtu.be/InjxYcuRc4Q

Plně to respektuju. Je to prostě z minulosti, furt to bolí a nedokážu se přes to prenyst.

Kladno možná nemá v extralize co dělat, ale pokud bude liga o 14-ti týmech, tak je furt ono čtrnácté a z první ligy se mu dle mého nikdo ani nepriblizil. První ligu jsem sledoval mnohem víc než extraligu a úroveň na extraligu nemá nikdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem "naplava" na vesnici kousek od Kladna. Mezi mistnima zarytejma celozivotnima fandama (treba i s permicema na celou sezonu) panuje celkem shoda na tom, ze Kladnu strasne skodi JJ, ktery ma potrebu "kecat" do vseho. Vysledkem je chaos a nesourodej tym bez tvare. Kdyz je chci trochu pozlobit, rikam Rytirum "klub duchodcu". Presto jsem mel pocit, ze baraz zvladnou s prstem v nose. Teda az do chvile, kdy byl znam jejich souper. Ted fakt nevim. Skoro bych se bal, ze pujde Kladno o patro niz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, vraby napsal:

M10 si o to řekl sám a to Roman je ještě slušný pán.Tak to tvé unáhlené rozhodnutí neberu jako ok .

 

před 6 hodinami, Frantik napsal:

Navíc emoce po sedmém zápase, to by se mělo tolerovat :-))

Vracím se k tématu naposledy. Vraby, mé rozhodnutí jsi označil za unáhlené. Hm, jak víš, jak dlouho jsem nad ním uvažoval? Zvláště pak s ohledem na ten fakt, že i já považuji Romana za slušného člověka. ...

Frantiku, a po šestém, nebo pátém zápase už by se to tolerovat nemělo?

Tedy pro oba, potažmo všechny: Roman porušil pravidla, dostal Ban. M10 je sice osoba, se kterou bych na pivo (narozdíl od Romana) nikdy nešel, ale bohužel, tady našeho svatého perníkáře vytočil. Debata skončena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kuncák7 napsal:

Já si to vychutnávam jako nezaujatej. Rád bych pěknej hokej. To finále , myslím složení, jsem jen tipnul v naší soutezi v mancaftu, takže už teď jsem v balíku 🤣🤣.

Ty jsi teď zajdi na výbornou klobásu na Spartě a nechoď mi moc na oči, můj tip 3:1 platí... 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, honza71 napsal:

Pral jsem to Vitkovicim. Ted budu drzet palce Trinci. 

Ja taky, ale nedáš dostaneš. Atmosféra byla perfektní, plný dům jen to nedopadlo. Sranda je, že jen co jsem dojel domu pustím TV a tam za úmyslné posunutí branky Kacetlem nájezd, HK to udělal a nic, nám nájezd pískl. Ale brečet nebudu, mistr bude opět Třinec tudiž jsem spokojen když to zůstane u nás na severu 😉

60FF17B0-6E78-437B-87C3-C5A259B20324.jpeg

B21003FA-C568-4866-9779-5D70F4148839.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, marosh napsal:

Pane majiteli, vím že debata nad BANem pro Romana byla ukončena, přesto za něj drze oroduju i já.
Roman je karakter, pičo.

No, v SMS které mi začal vypisovat se spíš choval jak piča, než jako karakter, takže bych zachoval status quo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 4. 2023 v 20:21, Roman I. napsal:

Pocty jsou jednoduchy Trikrat doma s nima prohrajes, nemuzes nit titul. Myslim, ze tohle byl zapas o titul. Trinec Vitky i Hradec prejede. 

Přesně tak, dobrá analýza a odhad. Prostě Třinec jede.

Ale pro nás všechny odjinad nic moc, přejíždějí přes všechny jako svého času ruská mašina. ☕

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...