Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

v roce 2006 jsem byl před MS v Rize, hrála se nějaká příprava LAT - SVK Domácí vyhráli a tam to bylo jako po výhře MS celá Riga byla na nohách. Takže dnešní prohra mě štve, ale trochu jím to přeju, ten sport mají fakt rádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, odjinud napsal:

Prohrat s Lotysskem, no tvl. Tyhle jsme porazeli sveho casu 5:0. Kam ten svet speje?...

Lotyšsko nejsou zas takoví šmatláci, umí zahrát hodně slušné zápasy. A hlavně hrají doma a body potřebují pokud chtějí do 1/4 finále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, odjinud napsal:

Prohrat s Lotysskem, no tvl. Tyhle jsme porazeli sveho casu 5:0. Kam ten svet speje?...

5:0 jsme je na MS nebo OH neporazili nikdy, vždy to bylo vyrovnanější...

P.S. Před 17 lety jsme s nimi na MS v Rize remizovali 1:1.

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, neberte me doslova, chtel jsem tim rict, ze tyhle postsovetsky republiky jsme s vyjimkou rusaku porazeli bezne, taktez zeme jako Slovensko, Nemecko, Norsko, Rakousko, Svycarsko, Italii atd. Souperi byli USA, Kanada, Rusko, Swe, Fin. Dneska jsme spadli, ze bojujeme s béčkama, ale takhle se tituly vyhravat nedaji... porad reci, ze se svet vyrovnal atd., ale spis je to o poklesu kvality nasi ligy, nasich "krajanku" a ve vysledku i naseho narodaku. 

Kazdopadne prohrat s Lotysskem je podle me ostuda. S takovou bude za chvili nervak hrat s Japonskem 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...