Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

No, úplně nevím. Vypadá to na neschvalenej výživovej doplněk, kterej tři koumaci neprobrali s doktorem. Je to blbě, ale na dopování bych to neviděl. Tipnul bych si na produkt z USA, kde to funguje krapet jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jděte do pryč s trapným MS 🤣, u nás probleskuje zpráva, že božský Jarda uvažuje o hostovačce ve Slávii :thumbsup_anim:. Asi půjdu osobně ukecat i našeho GM, stáhneme Antoše z postu komentátora, povoláme Hostáka, Vládu ze Slovanu Bratislava a Ujčíka z DK a máme natřískanou stodolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, guzmic napsal:

@kuncák7

poprvé v životě jdu vyzkoušet první ligu, tak snad budou ve Zlíně 3b.

Včera jsem byl taky poprvý v životě, Litvínov - Sparta a už mám koupený lístky na 27.10., Litvínov - Pardubice.

Upraveno uživatelem špelda66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, guzmic napsal:

@kuncák7

poprvé v životě jdu vyzkoušet první ligu, tak snad budou ve Zlíně 3b.

Ať, nám to moc nejde, lidové, topime se ve sr..ch, snad nebude za rok derby s Letnanama a Kobrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 10. 2023 v 21:06, guzmic napsal:

Bylo to horší než jsem čekal, ten propad je strašný. 

A ještě vedli 2:1 potom 3:2 a rupnou 3:4 hrozné 

Přestaň to tak prožívat, prostě si zajdi na hokej a jen se koukej. Už pár let to v naší stodole dělám, vidím ten sešup v kvalitě a hře a vlastně se nevzrušuju. Stojím si na svém místečku, které "mám" od MS 1985 co se tu hrálo a jen si "užívám" ten sport. Jinak bych se musel po..at vzteky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chodit na hokej na Slavii je za trest, výkony děsný, umístění v tabulce úděsný. Hlavně že máme poradce z NHL, GM taky extratrida, ale kádr na zvracení, stadion hanba mluvit. Aspoň že nechodej lidi, mám svůj flek jistej a tu holomajznu si můžu užít. No a příští rok mě třeba čeká několik derby- Letňany, Kobra. Na zvracení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kral083 napsal:

 @kuncák7A to si ještě zapomněl na to vaše parkoviště,co bere jen hotovost a já musel jít žebrat do restaurace, aby mi rozměnili litr 🙂

ale sauna opět nezklamala, tam je svět ještě v pořádku:-)

Vzhledem k tomu, že to mám přes ulici, tak parkoviště jen prebehnu. Ale i to je děs 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 2 hodinami, guzmic napsal:

@kuncák7viděl jsi ten dnešní excelentní výkon dvacítky? Si to dnes zase na Slovensku vyžeru. 😂

Neviděl, ale slyšel. Tak nějak jsem v klidu- stačí porazit Norsko, neskončit ve skupině poslední a v play-off vypadnout s nějakým favoritem. Bude to brano jako úspěch a jedeme dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...