Jump to content

HOKEJ

Guest maxipesfik

Recommended Posts

• 4 weeks later...

No musím říct, že Kladno mi po dnešku v extralize fakt chybět nebude. Neuveritelne... rozhodnutý stav a stejne si neodpustí úplně likvidační věci. 3 tresty do konce ale mělo jich být tak 5.

• 1 month later...

jojo, Litvajs se už vyvezl do poslední čtyřky, maximum? Hlinka by to asi dotáhl až na pohár, ale co, buďme rádi za Kometu....🙂

Možné je všechno, pokud se nebude Litvajz snažit dat Pardubkam 9 golu v každém zápase, tak sanci mají. Stejne jako věřím, že když bude hrát Třinec ten chytrej hokej ( pro mě antihokej), tak Spartu otrávi dostatecne a postoupi. Uvidíme.

Litvínov je podle me na hranici možného, Třinec se možná trochu vystavil na Motoru, takže tipuju finále Sparta x Pernici, což je dle odehraje sezóny asi spravne a bude to bitva 🙂 

Jo, tohle nerozporuju, jen si proste preju jinej prubeh. Sparta a Pernici si to za celou sezonu zaslouzej, ja jen vzdy preju radsi takovejm tem srdcarum,  jako je pro mě Olmik ci ted Litvínov.  Může to bejt  v sérii 4-0 a nebudeme se divit. Je to i tim, ze i když na Spartu chodím, tak ji tak nějak nemůžu prat :-)))) a vzdy me zahreje u srdce, kdyz vyletej :-). 

• 2 weeks later...
před 2 hodinami, luidis napsal:

Nevím, jak pro nezaujatého díváka, ale pro zaujatého asi vyjela sanitka. A to jsem v úterý říkal, že mě skoro klepla pepka. Ne, v úterý ne. 😀

Neboj, i nezaujatýho ( teda trochu ), jako slávista jsem vyskočil metr vysoko a blaženě se tlemil hoodně dlouho.

Tvl koukam poctive 3 prodlouzeni, pak zajedu pro pizzu, a nez ji venku v posezeni zhltnu a dojdu se znova divat, tak je po vsem 😁 

Tipoval jsem finale Pardubice vs Sparta. Ale Trinec si to zaslouzi, kdyz to hosi nezabalili 👍

Edited by honza71