Jump to content

IWC Curych 5.-6.10.

tmoris
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

PA064711_zpslzqjpghw.jpg
PA064712_zpsnzynasfy.jpg
PA064713_zpsvy2dwdf5.jpg
PA064718_zpst3ddgc0p.jpg
PA064723_zpsppnbkbdg.jpg

Z navstevy IWC muzea. Uzasne kousky. Prekvapily me treba historicke mechanicke digitalky, vubec jsem netusil, ze neco takoveho existovalo. A samozrejme uzasne klasiky - fliegery, marky, ..

Celkove luxusni dvoudenni akce, perfektne pripravene a zorganizovane, velke diky Carollinu, moc jsem si to uzil :) akorat zaverecna zkouseka mohla byt krapet delsi, ale mozna to bylo schvalne, abychom si to doslo jeste prezkouset primo do Parizske :)

Do muzea tipuju ze jo. Pokud myslis manufakturu, tak tam spis myslim ze ne, protoze te musi provadet nekdo z IWC a melo by to mit nejakou omezenost provozu - chodis primo mezi pouzdry, lunetami, strojky, ktere jsou urceny do vysledneho produktu.. koukas pod ruce lidem, kteri to sestavuji atd..

• 3 months later...

Do muzea bezne, staci jit kolem a na prohlidku manufaktury se musi predem prihlasit. Ale je to i pro normalni smrtelniky z ulice ;) Staci si dohodnout skupinku po cryrech lidech, zavolat tam a rezervovat termin. Byl jsem tam minuly rok. K videni je prohlidka manufaktury, hodinarskych pracovist, dukladna prezentace a osahani aktualni kolekce. Chteli myslim 40 CHF na osobu, v cene je i mala pozornost (ja dostal klicenku a jeste nejaky katalog myslim). Za navstevu to stoji. Libi se mi, jak opravuji napriklad zlata pouzdra s hlubokymi vrypy :)