Přejít na obsah

Bazény, terasy a pergoly


Doporučené příspěvky

Tepelko mám, ale uklizený v zahradním domku 😁 jsem línej ho vyndat. Voda už má krásných 20st... takže je to na čiperku, ale dá se...

Na jaře dopouštím vždy půlku bazénu. Na konci sezóny děláme zazimování....

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas sa bazen nevypusta nikdy. Teda pocas neskorej jesene necham odparit vodu tak, aby max. lemovala spodny okraj skimera. Zazimovanie u mna znamena, ze odmontujem zo sachty cerpadla, vypusti sa voda z filtra a tepelneho cerpadla. Aj ked si myslim, ze v tych zhruba 1,8 metra pod zemou by nic nezmrzlo. Akurat nechcem riskovat poskodenie elektrody salinatora, tak to robim z nejakej zotrvacnosti.
Voda ma aktualne 18 stupnov, este v nedelu mala 16. V tychto vonkajsich teplotach to ale poleti hore. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě z těchto důvodů si říkám, zda nepořídit swim spa, jak jsem psal nedávno. Začala grilovací sezóna, zpestření v bazénu nebo spíše vířivce by bylo fajn. 

Na druhou stranu mě odrazuje dost vysoká pořizovací cena a možná pak i provozní náklady, tam ale netuším, kolik by to bylo. 

A jak údržba, byla by snadnější, jak všude píšou? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, exBURN napsal:

To máte čerpadla kluci? KOlik to tak sežere měsíčně/sezonu?

Kdepaaak. 18,5°C a max 10 minut... ale v neděli i v pondělí pak nebylo nutný mazat domů pod peřinu, dalo se v pohodě uschnut v lehátku vedle bazénu. Na prvni třetinu dubna síla :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...