Přejít na obsah

Bazény, terasy a pergoly


Doporučené příspěvky

Máme bazén, jak píšu někde v předu. Tuhle sezónu jsem v něm od května každý večer. Přijedu z kavárny a naložím se tam. Tepelné čerpadlo nastavené na 30 stupňů, minimálně 4 týdny zpět se nezaplo, voda má 31-32. Pro mne neskutečná pohoda si tam 20-30 minut plavat a válet, klid, teplo, žádný lidi, prosseco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti závidím, u nás od května do července chcalo snad každý den a na začátku prázdnin bylo snad 17 a v noci 10 stupňů. Hezký je až srpen, ale tak nějak tuším že za měsíc zapináme topení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo je moznost tohle:

https://www.natrampolinu.cz/bazen-360x122-dome?gclid=Cj0KCQjw7ZL6BRCmARIsAH6XFDJQ8VXCcRsWIy6-SnH3FJ2JfwiinpPvGIg1IxLCTk3zKJXUtBQ1qDYaAoNoEALw_wcB

K tomu mam i tepelko, nastavene na 31.. neni to rozhodne nic extra, ale ucel to splni a je to o 300t levnejsi..

Kopanej bych bral, jen vzdy je lepsi vyuziti pro volne penize.. a malej si uziva i tohle 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mám dotaz na místní bazénáře...rozhoduju se v barvě bazénu...jestli klasicky modrej nebo jít do bílého. Mě osobně se více líbí ten bílej, ale mám strach, že když bude svítit slunce, bude to píchat do očí jaxviňa. Navíc asi v něm bude víc vidět bordel. Máte někdo osobní zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam biely a bolo to najlepsie rozhodnutie, farba vody uplne super, nieje to taka nuda, ako klasika modry, na slnku to nieje ziadny problem a bordel v nom vidno tak isto, ako v modrom, mozno trochu lepsie, ale aspon lepsie povysavas ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, seaman napsal:

Mam biely a bolo to najlepsie rozhodnutie, farba vody uplne super, nieje to taka nuda, ako klasika modry, na slnku to nieje ziadny problem a bordel v nom vidno tak isto, ako v modrom, mozno trochu lepsie, ale aspon lepsie povysavas 😉

Super, dík za názor....mě se taky ta barva vody v bílém libí.... takže do něj půjdu asi taky....

 

Můžeš hodit foto?

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...