Přejít na obsah

Bazény, terasy a pergoly


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, runner200 napsal:

Kurna pekne to tie montazne firmy prehanaju. My im ako vyrobcovia davame cenu za taketo 2 kusy 1 440 euro

No výrobní cenu nevím. Je tam nějaká lepší látka, ten nejlepší motor, zesílený boční i spodní lišta kvůli větru atp... bohužel to je cenově všude+/-stejny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Gustaf napsal:

No výrobní cenu nevím. Je tam nějaká lepší látka, ten nejlepší motor, zesílený boční i spodní lišta kvůli větru atp... bohužel to je cenově všude+/-stejny

Hej to som vsetko nacenil aj ja. My to priamo vyrabame zatial stale jedini na Slovensku. Ostatni bud kupia u nas alebo robia prekup z Ciech alebo zahranicia vacsinou Holandsko a Belgicko. Cena co som ti dal neni vyrobna v nej uz je samozrejme aj nas zisk. Len ma zaujalo ze si pridavaju 100 percent na nakup a vedia to predat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ten kamenný koberec v čase jsem hodně zvědavej. Sám povrchy chodniků a terasy furt odkládám (pořád doufám, že se skamarádím s majitelem ňákýho lomu na porfyr :D - mám toho holt přes 200 metrů). Jsem zvědav na tvou zkušenost za pár let. Přeju, ať je jen pozitivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě teda jeden postřeh. Když mý děti skákaly bomby do vody,  nevydržela to klapka ve skimmeru,  (ulomila se jí jedna z paciček a vypadla). Když vidím tu skokanskou rampu (pardon, terasu! :)) u tebe, doporučuju rovnou jednu novou klapku do foroty koupit (stojí to cca 70 - 100 Kč), až budeš objednávat v poolshopu sítě, hračky nebo chemii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, martar napsal:

Ještě teda jeden postřeh. Když mý děti skákaly bomby do vody,  nevydržela to klapka ve skimmeru,  (ulomila se jí jedna z paciček a vypadla). Když vidím tu skokanskou rampu (pardon, terasu! :)) u tebe, doporučuju rovnou jednu novou klapku do foroty koupit (stojí to cca 70 - 100 Kč), až budeš objednávat v poolshopu sítě, hračky nebo chemii.

jj, děti rampu na skákání využívají docela často 😄 klapka zatím drží. Ale díky za varování. Co se kamenného koberce týče, tak uvidíme. Každé dva roky si to od nich nechám znovu přetáhnout a mělo by to být cajk. Je to starost asi, ale nechtěl jsem vymýšlet na tak malou plochu nějaký vyfikundace s dlažbou nebo wpc prknama...Určitě se podělím o zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, martar napsal:

Na ten kamenný koberec v čase jsem hodně zvědavej. Sám povrchy chodniků a terasy furt odkládám (pořád doufám, že se skamarádím s majitelem ňákýho lomu na porfyr :D - mám toho holt přes 200 metrů). Jsem zvědav na tvou zkušenost za pár let. Přeju, ať je jen pozitivní.

 

před 16 hodinami, Gustaf napsal:

jj, děti rampu na skákání využívají docela často 😄 klapka zatím drží. Ale díky za varování. Co se kamenného koberce týče, tak uvidíme. Každé dva roky si to od nich nechám znovu přetáhnout a mělo by to být cajk. Je to starost asi, ale nechtěl jsem vymýšlet na tak malou plochu nějaký vyfikundace s dlažbou nebo wpc prknama...Určitě se podělím o zkušenosti.

Táta kamenný koberec má již nějaký ten pátek (hodně pátků) nedělal s ním vůbec nic a je pořád stejný a za sebe musím říct, že je to hrozně příjemné na nohy. Mě by se něco takového líbilo klidně i do vnitřních prostor, dovedl bych si představit mít to položené třeba v koupelně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to právě viděl u známých, čerstvě položené, a musel jsem se vší silou ovládat, abych si při posezení pod pergolou o ten drsnej povrch furt nebrousil kůži na chodidlech - naprostá rozkoš :) ale představa že po mně pak oplachujou terasu... :) Přesto esteticky pořád víc preferuju ten přírodní šutr.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bys to musel nafoukat k někomu jinému, aby nebylo vidět, že jsi to byl ty :D Joo klasický šutr bude vždy hezčí, o tom není pochyb, ale jinak je ten koberec moc fajn a pravděpodobně i něco vydrží. Úmyslně jsem neuváděl roky, jak dlouho to má, protože sám přesně nevím, tak abych nekecal, ale už to pár let je. Za tu dobu z toho možná nějaký ten kamínek třeba vypadl, ale vzhledem k venkovnímu užití si toho člověk ani nevšimne, během chvilky se do toho stejně uchytí nějaký bordel :) Já když tam jednou za čas přijedu na návštěvu, tak rozdíl nepozoruji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doufám, že to bude tak pár let sloužit. Ale každé dva roky tomu nějakou péči věnuji. Pytel kamínků nám navíc, takže něco na případne opravy je. Jsem rád, že máte pozitivní zkušenost. Na Nohy je to opravdu příjemné a ani to neklouže, což je kolem bazénu super. Mám zrnitost 3 - 6mm....

@African díky ;)

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...