Přejít na obsah

Bazény, terasy a pergoly


Doporučené příspěvky

Teď sem dostal nabídku na hliníkovou bioklimatickou pergolu od fy. 4 Seasons. 6x3m s stahovacími lamelami na střeše, LED osvětlení, doprava, montáž… 380k! 
Kdybych chtěl i čelní a jedno stranové zastínění, dalších 130k. Tpč, masakr!
Hádám to bude plusmínus-autobus, ať oslovim jakoukoliv firmu, že?

Každopádně od hliníku se asi vrátim zpět na zem, klasika dřevo. Jestli si teda pomůžu 🙈
Nebo koupim velkej slunečník, a bude. Kuadrát. 
  
Zatim jsem předpoklad vs. realita, bazén-terasa-pergola, mínus cca jedny GMT M2 LN. Oh shit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 :) ještě jsi zapomněl na solárplachtu. 

Já mám obyčejný dřevo (KVH fošny na trámech a sloupcích z litýho betonu) a spokojenost... nic to teda neumí, ale neprší mi na terasu a o to jde.

796006479_piranhypergola.jpg.15fe0f67ad84dd797c0fcdc1ce5ff6df.jpg

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Maxel napsal:

Teď sem dostal nabídku na hliníkovou bioklimatickou pergolu od fy. 4 Seasons. 6x3m s stahovacími lamelami na střeše, LED osvětlení, doprava, montáž… 380k! 
Kdybych chtěl i čelní a jedno stranové zastínění, dalších 130k. Tpč, masakr!
Hádám to bude plusmínus-autobus, ať oslovim jakoukoliv firmu, že?

Každopádně od hliníku se asi vrátim zpět na zem, klasika dřevo. Jestli si teda pomůžu 🙈
Nebo koupim velkej slunečník, a bude. Kuadrát. 
  
Zatim jsem předpoklad vs. realita, bazén-terasa-pergola, mínus cca jedny GMT M2 LN. Oh shit!

Hele, já měl necenenou dřevěnou z KVH hranolu taky a cenově to vyšlo jako hliník. A představa to celý každej rok natírat. 

Tak kašli na bioklimatickou a vem normální hliníkovou s polykarbonátem a do 90k se vejdeš.

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Maxel napsal:

… 380k! 
Kdybych chtěl i čelní a jedno stranové zastínění, dalších 130k. Tpč, masakr!
Hádám to bude plusmínus-autobus

Hele, to máš o dost levnější postavit si tam ten autobus :)

https://www.sauto.cz/autobusy/detail/solaris/urbino/19129843

14 metrů, roletky, klimatizace, sedačky si uzpůsobíš, osvětlení, rádio, rozhlas, můžeš to šoupat okolo baráku podle ročního období, dovnitř dáš v pohodě viřivku, houpací síť, uzavřený prostor takže se nerozutečou děti  . . . vidím to jako superduper řešení 😂😂😂 a za ty prachy . . . ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se k baraku drevena nehodi, terasu i celou zahradu mam na jihovychod, takze tam prazi od rana, a musim rict, ze ta pergola je genialni. Stahovaci zaluzie sem nechtel, naklapeci staci, ale stejne to nechavame vetsinu casu zavreny. Jinak dostupny pergoly ma Bauhaus: https://katalogy.bauhaus.cz/katalog-terasy-zastreseni-a-stineni/?page=40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, sibirnaya napsal:

Me se k baraku drevena nehodi, terasu i celou zahradu mam na jihovychod, takze tam prazi od rana, a musim rict, ze ta pergola je genialni. Stahovaci zaluzie sem nechtel, naklapeci staci, ale stejne to nechavame vetsinu casu zavreny. Jinak dostupny pergoly ma Bauhaus: https://katalogy.bauhaus.cz/katalog-terasy-zastreseni-a-stineni/?page=40

Ty budou ale taky tak jen do prvního sněhového pásma.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 7. 2021 v 19:59, Maxel napsal:

@sibirnaya Co změnit název vlákna na “bazény, terasy, pergoly”? Beztak kdo řeší jedno, pravděpodobně řeší i to ostatní.

@Murphy97 Co řikáš jako zakladatel?

Radku, pozadal jsem nejvyssiho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert změnil název na Bazény, terasy a pergoly
V 23. 7. 2021 v 11:05, Maxel napsal:

Teď sem dostal nabídku na hliníkovou bioklimatickou pergolu od fy. 4 Seasons. 6x3m s stahovacími lamelami na střeše, LED osvětlení, doprava, montáž… 380k! 
Kdybych chtěl i čelní a jedno stranové zastínění, dalších 130k. Tpč, masakr!
Hádám to bude plusmínus-autobus, ať oslovim jakoukoliv firmu, že?

Každopádně od hliníku se asi vrátim zpět na zem, klasika dřevo. Jestli si teda pomůžu 🙈
Nebo koupim velkej slunečník, a bude. Kuadrát. 
  
Zatim jsem předpoklad vs. realita, bazén-terasa-pergola, mínus cca jedny GMT M2 LN. Oh shit!

Tarasola.pl - mame od nich se znamym pergoly a spokojenost . Ja klasickou s plachtou , on bioklimatickou …

AB35F9AA-44E8-4370-A4E3-DF5BD021E9C2.jpeg

F818C308-26F1-4A62-ADE4-46039B2E8A5A.jpeg

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Ondras_CZ napsal:

na kolik prosimte vysla?

Ve zlotych na 28100 rozmer 500x480 a sklon 8st , sklon 17st by byl za 24500. Montaz 2019 . Cena je netto, umi kouzlit a dat to za netto + 8% (normalne maji 23%). Motor Somfy.

Delaji pergoly po cele Evrope v radech 1000+ instalaci. Dojeli manici presne na cas v 9, vybaveni Hilti, pytle na odpadky vse uklidili dokonce povysavali travnik a vratili zahradni nabytek na misto, dali buchtu kafe a v 17 jeli domu. Proti planu jsme museli vrtat 2cm slinutou Marrazi dlazbu - 4 diry - odpravili jednu korunku ale pohoda no stress . Proste fachmani.

 

edit ted resime screener rozmer 480x250 plne elektricky a dali cenu 6950,-

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...