Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Za mě sobně:

 

preferuji spíše zahraniční piva a to:

Guinness

Hoegaarden White

Leffe (světlé i tmavé)

Belle-vue Kriek

 

z českých Kelt a Velvet

 

Oblíbená hospoda: Potrefená Husa na Andělu, Vinohradech, Starém Městě ..prostě kdekoliv :-)

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Českobudějovický Budweiser Budvar, taková chuťovka, asi bych na něm nevydržel celý večer, i když býváválo :) No a pak Starobrno 11 a poslední dobou taky Staropramen... Ale málokdy pohrdnu, rád ochutnávám, nejsem moc věrný B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pilsner Urquell, restaurace Na Růžku, Hradec Králové. Ještě tam mají vynikající tlačenku. Dohromady to způsobí, že tam člověk může strávit spoustu času aniž by mu něco chybělo.

Jo jo, Na Růžku je skvělý podnik. Ještě si matně pamatuji, jak jsem tam před skoro 30 lety chodil dědovi pro pivo. A velmi dobře si pamatuji, jak jsme tam jednou vzali na večer kolegy z poloviny Evropy. Vynikající mají nejen tlačenku, ale i utopence. Některým kolegům jsme nemohli vysvětlit, že to není "raw meat" a chudáci si od té doby pamatují slovo "utopenec", znamenající "that weird Czech sausage thing". Když se pak typické lístky s "plůtky" objevily v expense reportech, našeho finance v Londýně z toho málem ranila mrtvice. K jeho cti nutno dodat, že to nakonec uznal a proplatil.

 

Jinak pivo já skoro nepiju a když, tak radši nějaké to tmavé - Guiness či ta 18 (?) z Pardubic se pít daly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gambrinus+PU a poslední dobou docela Stella Artois a Heineken.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...