Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Takovejm věcem, jako je suchej únor, já nerozumím. Takže netuším, jak to může člověka pošramotit. Taks to začal střídat, jo, jeden měsíc alko druhej nealko :-)

To né ale když chlastám moc piva, začnu vypadat jak kříženec Kalouska a Jožo Ráže a to mě sere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Argus mě taky překvapil (v únoru). Jak je jejich pivo hnusný, tak tohle nealko je v rámci kategorie úplně v pohodě.

 

Ad Polsko  - byli jsme tam v poslední době 2 x obytňákem, jednou u Baltu, celý pobřeží a loni Mazurský jezera. Kromě obecný spokojenosti jsme zejména poprvý byli taky překvapený kvalitou i množstvím různejch piv. Minipivovary všude, ve Vroclavi točej přímo na náměstí. Tam měli takovej kiosek a ke každýmu pivu byl chleba se sádlem.

 

Teď aktuálně zjišťuju, že poslední cca 4 tejdny je můj skoro největší výdaj pivo:

 

https://www.pivovarclock.cz/

 

https://www.uvacku.cz/

 

http://pivovarmordyr.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Argus mě taky překvapil (v únoru). Jak je jejich pivo hnusný, tak tohle nealko je v rámci kategorie úplně v pohodě.

...

 

Argus nemá žádný svoje pivo. Vaří jej různé pivovary, jak naše, tak zahraniční, namátkou třeba u nás Protivín, Vysoký Chlumec. A pak jej prodávají pod tímto jménem v obchodním řetězci. Stejně jako třeba Ambrosius nebo Bertold. To znamená, klidně se to muže měnit. Jednou uvaří dvanáctku Protivín, jednou nějakej polskej pivovar. Jestli to někdo ochutnává, aby vybral, kdo to bude vařit, nevím.

 

Edit: Třeba nealko vařil jednu dobu Protivín, nevím, jestli je to tak třeba i teď, ale zrovna nealko z Protivína je hnusný.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já ti řikám, že ten Argus je už rok furt stejnej. Myslím nealko, neexistuje na světě síla, která by mě přinutila pít Arguse alkoholickýho.

 

Dyť píšu, nevím, kdo to teď vaří. Tím myslím třeba dva, tři roky...  Ale někomu muže chutnat i to nealko z Protivína, prostě sto lidí...

 

Já znám lidi, který pivo nepijou a nealko pivo jo (tím teď nenarážím samozřejmě ani náhodou na Tebe) a to je vůbec jiná sorta (ne)pivařů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Geometr... souhlasím, možná ty výrobce fakt mění.

Jo a budu se opakovat, ale min 50% piva dělá hospodský a stav výčepu.

Na VŠ jsem chodil v Porubě na 12" Ostravar k Dudákovi...tam byl výborný.

V Praze mi dřív chutnala Plzeň U dvou koček.

Doma ve Zlíně tak 15 let zpět fungovala hospoda U Krtka a tam měli starý dobrý kompresor na vzduch na čepu 12 a 10 Staropramen potom Březňáka (ten byl asi nejhorší) a nakonec Krušovice...no každý pivo bylo dobrý, protože ho tam uměli natočit. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A já ti řikám, že ten Argus je už rok furt stejnej. Myslím nealko, neexistuje na světě síla, která by mě přinutila pít Arguse alkoholickýho.

Tak potom je to dobrý, alkoholik nejsi pro toho je aj Argus dobrý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Geometr... souhlasím, možná ty výrobce fakt mění.

Jo a budu se opakovat, ale min 50% piva dělá hospodský a stav výčepu.

Na VŠ jsem chodil v Porubě na 12" Ostravar k Dudákovi...tam byl výborný.

V Praze mi dřív chutnala Plzeň U dvou koček.

Doma ve Zlíně tak 15 let zpět fungovala hospoda U Krtka a tam měli starý dobrý kompresor na vzduch na čepu 12 a 10 Staropramen potom Březňáka (ten byl asi nejhorší) a nakonec Krušovice...no každý pivo bylo dobrý, protože ho tam uměli natočit. :-)

 

Nejspíš budou hlavním kriteriem prachy.

 

Ad hospodský / hospoda: To nepochybně. A taky lidi. Musej tam chodit a musí to téct.

 

A ono je potřeba se chovat i k láhvím. Ne, že to měsíc a víc stojí někde na sluníčku, kde to střídá teploty den / noc +/- 20 a více °C a pak to šoupnou těsně před koncem trvanlivosti do krámu.

 

Z Ostravaru jsem si před nějakou dobou, možná rok dva zpátky už ... pochutnal na Černé Barboře, moc povedený pivo, jak na černý nejsem. A pak taky před pár lety na STO15, taky dobrý pivo, silnější, míň pitelný, ale moc dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vám chutná Radegast? To mě překvapuje, myslel jsem si, že to je jen místní lokální pivo. Tady na konci světa má silnou pozici, ale že ho pijí i v Čechách?!

Já mám rád Plzeň jedenáctku, Bernarda dvanáct i jedenáct. Od malých pivovarů nedám dopustit na jedenáctku Ryzáka od Koníčka z Vojkovic, z podhůří Beskyd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Poprosim toto vlakno vymazat,uplne zakazat v texte slovo pivo.Nakolko je tu vetsinou same hovado,ktore za pivo povazuje Argus.To uz zrovna mam fejky Panerai z Ciny,mozem zahajit predaj? Kam az dojdeme?

Klid, jen jsme konstatovali, že nealko Argus je slušný a 12" je taky pitelná... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...