Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Poprosim toto vlakno vymazat,uplne zakazat v texte slovo pivo.Nakolko je tu vetsinou same hovado,ktore za pivo povazuje Argus.To uz zrovna mam fejky Panerai z Ciny,mozem zahajit predaj? Kam az dojdeme?

 

 Co to plácáš? Už jsem tu psal, že Argus žádný pivo není. Je to jenom jméno pod kterým prodávají piva různých pivovarů obchodní řetězce, teda jeden. A ano piva různých pivovarů mohou být pak různá i hnusná.

 

Hele nechceš si změnit radši ten nick?

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Co to plácáš? Už jsem tu psal, že Argus žádný pivo není. Je to jenom jméno pod kterým prodávají piva různých pivovarů obchodní řetězce, teda jeden. A ano piva různých pivovarů mohou být pak různá i hnusná.

 

Hele nechceš si změnit radši ten nick?

Asi stracam cas s ludmi co nevedia citat...Posledna stranka je debata o chcanke s nazvom Argus.Takze opakujem zmazat.O pive tu vacsina vie hovno,tak tu nezakladajte vlakno ktore nema zmysel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak téma zní "oblíbené pivo", tak proč neřešit Arguse, když někomu chutná. Mně je třeba šumák, jak se dané pivo dělá a z čeho je, spokojím se s tím, že mi chutná :)

 

Jinak Duxe jsem měl myslím někdy na konci léta a dobré to bylo, taky mám rád jejich kvasničák, ale ten se špatně shání, jezdím přímo do pivovaru   :cheers:

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Svijany nezastavam,uprimne varia len dve super piva 450 a Dux.Ale to nemeni nic na fakte,ze tu o pive viete hovno ,Argusaci.

Přesně tak, když někdo má jiný názor je kokot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a taky se umíme bavit o X dalších věcech. I o Argusu. A co jako?

Vedle ve vlákně se bezdůvodně navážíš do Konráda, tady blbý kecy, k tomu trapný nacionalismus . . . dej si trochu pauzu kamaráde, tohle není prostředí pro takový přístup.

 

Edit. aha, on už si toho než jsem dopsal všimnul i náčelník vedle v tom vlákně tak už mlčím když jsi pod dohledem ;)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopte, že svijanskemumazovi na nás moc záleží a dělá si o nás starost, jen to dává komplikovaně najevo.

 

K těm nealkům - nejlepší jsou leckterý kvasnicový z DE, na ně mám občas jako že doopravdy chuť.

 

OT, jen by mě to zajímalo: jak přijde k přezdívce "svijanskymaz" někdo, kdo tu značku nějak vyloženě nemiluje (čemuž se teda nelze divit)?

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokot,tu padlo,tento vyraz?No nepadlo.Ale pride mi zufale,ze v Cechach sa pivari bavia o Arguse.Fakt?

Svijanskému mazu se pravděpodobně korona virus vrazil jako prvnímu člověku na světě do mozku. Už tam pravděpodobně dochází k tomu jizvení.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

OT, jen by mě to zajímalo: jak přijde k přezdívce "svijanskymaz" někdo, kdo tu značku nějak vyloženě nemiluje (čemuž se teda nelze divit)?

Indiánský synek se ptá svého otce:

 

?Proč se můj bratr jmenuje Zelený strom??

?Protože byl počat pod zeleným stromem.?

 

?A proč se moje sestra jmenuje Měsíční svit??

?Protože byla počata za měsíčního svitu a už se mě přestaň ptát, Svijanský máze!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred pul hodinou jsem dopil ten Budvar 33 a uz me boli hlava

 

ale take jsem si pred velikonocemi koupil horkej Radegast a ten mi teda chutna

Já jsem se do něj dnes zase pustil a je to fajn pivo. Nevím teda co na to stovky šikovných sládků, ale já jsem s tím úplně ok.

post-2894-0-92968400-1586801974_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...