Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Vsetkym sa odpravedlnujem.Stovky sikovnych sladkov urcite ocenia znalcov z chronomagfora,ze bumbaju Argus.To je pivo hodne tohoto fora.No a este mozno Primus,Klasik atd.

Jedinej, kdo se tady přiznal, že bumbá alko Argus, byl Cali a to je podle toho, že píše slovensky, Slovák. A až si vytáhneš hlavu z prdele poznáš, že to nebylo stejně nic platný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maz si to tu vo vlastnom zaujme cele este raz precitaj a pokial mas pisany text tak zvladnuty, ako to vyzadujes od ostatnych, tak musis priznat, ze fenomen proti ktoremu tak vehementne bojujes (ceski pivari chvalia Argus) tu vobec nenastal a ospravedlnis sa. Jednak tu proste Argus nikto nechvalil a jednak ziadne pivo Argus neexistuje (jak uz tu zaznelo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jako milovník piva pokud to tak můžu říct, až tak zvlášť nehodnotím, co se týká značky ? potažmo výrobce.

 

Někdy mě výrobce piva zklame a pak za pár let mile překvapí.

 

Nikdy nejsem věrný jedné značce, ale v daném období mám pár oblíbenců.

 

Pivovary se předhánějí v novinkách, ale aby se vtom člověk vyznal (koštoval) musel by být doopravdy jen degustátor.

 

No a pivo Argus, chodím kolem něho v Lídlu, již dva roky ? no bude to výzva a dám tomu šanci, však se dělá u Nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem kdysi používal Argus Strong jako rychlou smrt..restart po práci. Mělo to, nebo má, nevím, jestli to ještě existuje, 8%. Poslal tam člověk tři a bylo vymalováno a do hajan. A ještě ty tři stály asi 25 korun :) Ale udělal jsem to párkrát a pak jsem usoudil, že to fakt nejni dobrý a nechal toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já jsem kdysi používal Argus Strong jako rychlou smrt..restart po práci. Mělo to, nebo má, nevím, jestli to ještě existuje, 8%. Poslal tam člověk tři a bylo vymalováno a do hajan. A ještě ty tři stály asi 25 korun :) Ale udělal jsem to párkrát a pak jsem usoudil, že to fakt nejni dobrý a nechal toho.

Njn ve fabrice tak funguje dost chlapů, za vrátnicí do sebe hodí 4-6 panáků jablkovice doma dva Strongy a jde se spát... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže k těm pivům, teď jsem vypil pár dvanástek:

 

Starobrno:       Drak    zajimavé

 

Krušovice:      nejsem příznivec

 

Litovel:           Premium         převapení

 

Čerbá Hora:    Medová 13     fakt chutnalo

 

Bakalář:          za mě dobrý

 

Samson (export)         polepšili se

 

Lobkowicz      taková klasika

 

Budvar 33       za mě sklamání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...