Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Tu poličku jsem teďka taky nedavno pil, nějakou dvanáctku / ležák (?), po nějakym chlapovi se to jmenovalo tuším. Táta to měl v lednici. Přidal jsem si :-)

Jojo, Záviš, perfektní pivko. Škoda, že u nás na Valašsku není moc dostupné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád říká, že na ležáku se pozná sládek, že svrchňáka uvaří každej a případný vady může vydávat za záměr. Já mám a vím, že do konce života budu mít za nejlepší pivo Plzeň, někde daleko za ní Guinnes a všechny vostatní piva jsou vostatní piva k vochutnání. Ip začínám bejt teda dost přepitej ale stejně, když je u nás v Pivoňce k dostání něco z Beskydskýho pivovárku, to je taky jistota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně s těma IPAma (nikdy jsem to nepokládal za extra pitelný pivo, a to jak se s nima roztrhl pytel, už je trapný) už kolikrát přišlo, že něco spáchaj a pak to akorát brutálně přechmelej, takže stejně víš prd, jak to chutná a má to hnusnej vocas.

 

Ovšem jeden, kterej mi utkvěl v paměti a chutnal mi po dlouhý době moc, byl Tlustej netopýr (pivovar Antoš), zvláštní byl pak podílem žitného sladu.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně s těma IPAma (nikdy jsem to nepokládal za extra pitelný pivo, a to jak se s nima roztrhl pytel, už je trapný) už kolikrát přišlo, že něco spáchaj a pak to akorát brutálně přechmelej, takže stejně víš prd, jak to chutná a má to hnusnej vocas.

Nejhorší je, koupit si půlhekťáka IPY suda. To ti prvních pět piv chutná, pak ti to začne bejt jedno ale ráno se ti už po druhým pivu zvedá kufr. To se ti s Plzněj nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád říká, že na ležáku se pozná sládek, že svrchňáka uvaří každej a případný vady může vydávat za záměr. Já mám a vím, že do konce života budu mít za nejlepší pivo Plzeň, někde daleko za ní Guinnes a všechny vostatní piva jsou vostatní piva k vochutnání. Ip začínám bejt teda dost přepitej ale stejně, když je u nás v Pivoňce k dostání něco z Beskydskýho pivovárku, to je taky jistota.

To je velká pravda. Proto ležák spousta těch malejch pivovarů ani nemá, nebo je hnusnej. Ono je to větší umění a taky náročnější a dražší, než uvařit slušnej ALE.

S Plzní máme dvojí vztah. Dát si čepovaný někde, kde to umí, tak je to dokonalý výborný pivo na celej večer. Ale z flašky nebo z plechu mi to nechutná ani trochu, je to úplně než výrazu.

Teď jsem si ještě vzpomněl na pivovar Matuška, chodím na něj do bistro Krystal v Karlíně, je taky moc dobrý.. Kurva ať už ty hospody otevřou..to je strašnej trest na Čechy tohlecto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...