Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Jsem kolegovi volal, že u nás na zahrádce otevřeli okýnko na čepovaný. Tak šel. Prej jenom desítku. Tak to ne "to nechci". A dvanáctka už je naražená a teče (jsme tam štamgasti) a ocenili to i ostatní, co si přišli :-)  No, ten jeden povídá (co tam taky chodí a známe se od pohledu) "já byl rád i za tu desítku - točený!, tak jsem nečinil nátlak...", no ale už je to dobrý :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera zajel k Vackům pro malej soudek jedenáctky, že se jako staví kámoši. Místo 6 jsme se sešli 4, z toho jeden za chvíli vodjel a jeden toho moc nevypije, resp. to výrazně kompenzuje panákama. Takže jsme na to byli v podstatě dva. Ráno koukám a v sudu nic. Takže jsme s tím kolegou jich dali tak po dvanácti. Asi se nad sebou budu muste zamyslet. Ale jinak to byl fajn večer, to zas jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera zajel k Vackům pro malej soudek jedenáctky, že se jako staví kámoši. Místo 6 jsme se sešli 4, z toho jeden za chvíli vodjel a jeden toho moc nevypije, resp. to výrazně kompenzuje panákama. Takže jsme na to byli v podstatě dva. Ráno koukám a v sudu nic. Takže jsme s tím kolegou jich dali tak po dvanácti. Asi se nad sebou budu muste zamyslet. Ale jinak to byl fajn večer, to zas jo.

Priste dej vědět. Sednu si do rohu, hubou ke zdi a pomůžu vám, aby vám nebylo druhej den těžko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...