Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

V Lidlu měli někdy před Vanocema nejakej Weizen Bier, plechovka za asi 12 korun. Vynikající pšenice za nesmysl cenu. Bohužel to byla jednorázovka. Argus je takovej fakt takový pivo pro nouzový stav. Lepší než drátem do oka..ale ne o moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Lidlu měli někdy před Vanocema nejakej Weizen Bier, plechovka za asi 12 korun. Vynikající pšenice za nesmysl cenu. Bohužel to byla jednorázovka. Argus je takovej fakt takový pivo pro nouzový stav. Lepší než drátem do oka..ale ne o moc.

 

Weizen Bier tam maj pravidelně a akcích - tuším v alpským týdnu. Pamatuju, že stával i deset korun a mívali to i v 5L soudcích :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tygr je jediná hospa, kde stávám frontu patnáct minut před otevřením.

A párkrát jsem se tam zpil s některými legendami fóra.

Rudolfinum taky cajk. Patří mezi moje TOP 5 Pilsner Urquell hospod v Praze.

Já když jsem v Práglu, tak se vždy snažím stihnout Plzeň U Dvou koček a Kozla 12" oproti ministerstvu zahraničí, jestli se nepletu.

Už jsem to našel... U Černého vola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I prd velebnosti. Dal bych nekde lehky obed a u Jelinku zacnem az tak ve 13:00-13:30. V deset se zavira, tak toho zas tak moc nestihnem.

No, v případě rychlého nástupu a střídání 12 st.. ležáku např. s whiskou nebo rumíkem lze odpadnout i za dvě hoďky, v závislosti na tréninku a těl. konstituci  :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...