Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Fronta bude až k Národnímu divadlu.

 

BTW, úplně náhodou jsem objevil na mapě #zachranpivo kbelský pivovar a je to výborný. Byť jsem desítkovej, tak jsem u nich vyzkoušel všechno 11-15 a paráda.

Sympatický názvy, etikety, i zvenku ten podnik jako takovej.

 

edit: @geometr, já na gymplu na malostranský Baráčnický rychtě vypil pátý, šestý a sedmý na ex v rozmezí asi deseti minut. Přišel jsem do podniku už po čtyřech kusech jinde vypitých a musel jsem dohnat skupinku. Pak už vim, že sem se po malostranský dlažbě dost válel a na tramvaj jsem dolezl doslova po čtyřech...

 

edit2: škoda tý krize, byl jsem docela rozchlastanej, poslední zápich byl 7 piv a zelená v Hamburku a ani jsem nebyl lízlej. Kolegy mam mladší, chybí jim trénink a ti pak po takový lehký knajpě druhej den ani nepřijdou. A když viděj ty moje griotky a zelený, tak chytaj barvy podobný.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samoobslužná pípa přímo v hospodě je v Třebenicích u slapské přehrady. Což je příjemné zpestření žízně, kterou si člověk vyrobí na cestě po Svatojanských proudech ze Štěchovic.

Na podzim jsem tam dal slušnou frankfurtskou polívku a pár kusů, než jsem se vydal dál. Ani nevim, co tam maj, tušim Kozlika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spolužák na průmce se s náma s celou třídou vsadil, že za hodinu vypije 20 piv. Vyhrál. Akorát když už toho měl stejně převážnou většinu zas horem venku, tak jsme ho odvedli domu a opřeli o dveře.

 

To snad neni mozny, ne? To musel blit i behem te hodiny kdy to pil aby to do sebe vubec narval, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad neni mozny, ne? To musel blit i behem te hodiny kdy to pil aby to do sebe vubec narval, ne?

 

Kdybych u toho nebyl a na vlastní oči to neviděl, nevěřil bych tomu taky. My jsme si tenkrát říkali, že pivo průměrně za tři minuty není možný ani omylem. Taky to proto skončilo sázkou s celou třídou. Jestli něco vyhodil už během tý hodiny, si už fakt nepamatuju a kolikrát byl na hajzlu taky ne, ale prostě to do sebe za tu hodinu vpravil a fakt vyhrál. Rozenej žižkovák, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Taky nad tím přemýšlím, jestli to jde...10 jo, 15 možná...kua ale 20 kousků je sci-fi. :-)

Je to o cviku a nastavení. Na vsi, kam jezdím za kamarádem občas, jsou týpci vod traktoru, co si daj těch 12-15 po šichtě na spláchnutí té ornice, co mají po rachotě v hubě a pak daj štamprli a jdou dom. Osobně jsem byl svědkem, když byla ve vsi sláva, já dal osm kusů kozla a plantal jsem už hovadiny. V tu chvíli jeden z nich dopil 27, druhej 25 a ojednali štamprle pro všechny. Mě bylo blbě dva dny a voni druhej den dopoledne dělali dlažbu na dvorku.

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si projel fotky a mám tam třeba pěknej únorovej týden, kdy jsem byl třikrát v Kantýně, jednou u Pinkasů, dvakrát na Žižkově a jednou ve whisky bar&museum.

 

To je složitý, uznávám. My na vsi máme na výběr prd a když nechceme nikam jet, tak Géčko, případně průměrná Plzeň. Takže máme asi 8 let takovej "klub", a scházíme se buď u někoho doma nebo u kámoše na louce u Labe, kde v létě pořádáme už docela velký akce. Pivo si kupujeme co chceme a vcelku na pohodu. Přes zimu je to samozřejmě horší, to zpravidla musí stačit ta půeměrná Plzeň. No, takže u nás v zásadě žádná změna nenastala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to o cviku a nastavení. Na vsi, kam jezdím za kamarádem občas, jsou týpci vod traktoru, co si daj těch 12-15 po šichtě na spláchnutí té ornice, co mají po rachotě v hubě a pak daj štamprli a jdou dom. Osobně jsem byl svědkem, když byla ve vsi sláva, já dal osm kusů kozla a plantal jsem už hovadiny. V tu chvíli jeden z nich dopil 27, druhej 25 a ojednali štamprle pro všechny. Mě bylo blbě dva dny a voni druhej den dopoledne dělali dlažbu na dvorku.

 

Vis jak to je :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=wkCglSE6KVQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, bandicoot napsal:

Umřel kolem šedesátky a chlastal za důchod svý žijící matky.

Dyk říkám, těžká pohoda. Můj kamarád hokejista, otec od dvou dětí, vrcholový sportovec, 37 let, nádor na mozku a do měsíce se po něm zem slehla. Každej má tu životní linku holt nějakou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...