Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

před 39 minutami, Lion napsal:

 

Potvrzuji dnes nalezen v Albertu na maloměstě. Ano, hořký jako debil to přesně vystihuje. Ale to je tak vše,  zezačátku to nastupuje jako desítka a pak hořkost jak prase. Mám v sobě jedno a nedokážu si představit kopnout jedno na žízeň nebo u toho sedět celej večer. Furt mám v hubě tu hořkou pachuť. 

Oproti ejlu mi tam ale chybí ta vyváženost... Todle je prostě jen hořký... Nic víc...

:) měl jsem jen jednoho a byl jsem s tím v pohodě. Celý večer bych to nepil, to souhlas. Na žízeň, v létě, hodně vychlazený bude fajn. Dva tři bych tam za téhle konstelace poslal a chutnal by mi. Na domácí popíjení moc není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo tu néni ze Znojma? Tož pech... :) Škoda Hostana, mi to fakt jelo. Z hor vozim Trautenberk, nejlepší je to stylové přímo na místě. Případně spotřební nápoj může být i Haškův rebel, deset. Svíjany dávají do várky cukr, to mi nebaví, i když samotný pivovar je Romantisch. 

Tak na zdraví bez roušek :cheers:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na poslední leči kdy o coronaviru nebylo ani potuchy nám čepovali Holbu Šerák speciál  a velmi mile překvapila

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tondaa73 napsal:

140 kB · 0 stáhnutí IMG_9083.thumb.jpg.4cdb080e5746fa833a454e151bb43c59.jpg

Tak jsem včera v Lidlu, na radu zdejších, zakoupil tohle. Už to neudělám...je na světě moc dobrých piv, na to, abych pil tohle.

To jsi vzal špatně. Měl jsi vzít to světlý, IPA. Maj tři druhy. Černá plechovka, tahle a světlá. Zkus tu světlou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Žatecký pivovar jsem otestoval opravdu poctivě. Dnešek si můžu klidně škrtnout v kalendáři. Jednoznačně nejlepší je ten sedmej schod. Já si teď jdu najít nějaký suchý teplý místečko, tam se zamotám do klubka a zdechnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...