Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Já teda upřímně, když jsem si posledně koupil Svijansky máz v plechu, tak jsem se u toho jednoho kroutil jak had a to druhý šlo do dřezu. Fakt mi to nechutná. A to jsem to kdysi bral za jedno z nejlepších piv. Ale tak každému chutná něco jinýho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já musím bohužel to samý konstatovat po tom Sedmým schodu. Moc mi chutná, byl jsem z něj nadšený, ale druhej den jsem si málem uříz hlavu, takže jsem ho bohužel ze seznamu opět škrtnul. Testováno 3x s různým množstvím a pokaždý mi málem řepa upadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Americkej napsal:

Můj oblíbenej lihovar Blatná začal dělat pivo, Kohout. Vzal jsem na košt oba ležáky a dobrý.

Občas jezdím do Blatné na chatu, tak to prubnu.

Jinak...v Karlíně je pivovar Dva kohouti...zajímavej počin mladýho Matušky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Tondaa73 napsal:

Občas jezdím do Blatné na chatu, tak to prubnu.

Jinak...v Karlíně je pivovar Dva kohouti...zajímavej počin mladýho Matušky.

Kohouti už jsou klasika, moc dobrý pivo. Btw mladej Matuška je dokonce nejakej mistr světa v čepování. Když si tam jde člověk sednout, musí prekousnout tu hromadu hipsteru, ale pivo za to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, tím mistrem světa není Matuška, ale Svoboda. Svoboda je jedním ze společníků v Lokálu, ale Dva kohouty dal dohromady prave s Matuškou. Mělo to byt jako spojení mistra pivovarnictví a mistra výčepního. Kohouty maj spolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Americkej napsal:

Můj oblíbenej lihovar Blatná začal dělat pivo, Kohout. Vzal jsem na košt oba ležáky a dobrý.

Hned, jak pojedeme na jih, se tam zastavím.

před 3 hodinami, dawe009 napsal:

Já musím bohužel to samý konstatovat po tom Sedmým schodu. Moc mi chutná, byl jsem z něj nadšený, ale druhej den jsem si málem uříz hlavu, takže jsem ho bohužel ze seznamu opět škrtnul. Testováno 3x s různým množstvím a pokaždý mi málem řepa upadla.

Trénovat. Jako s Budvarem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...