Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

před 17 minutami, geometr napsal:

... jojo, přesně tu. V Písku bejvávalo krásně v tý restauraci na ostrově, ale to už je hodně let.

Tam jsem chodil ještě vloni moc rád, 3x tejdně na obědy. Vždycky po plavání, jenomže s bazénama máme utrum, tak mi chátrá tělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tvl, Platan! Byl jsem kdysi na vojně ve Vráži u Písku, tam měli jenom Platan, hroznej bolehlav. A stalo se, že do útvaru přišel jako záložák na cvičení sládek z Protivína. Tak se ho ptáme, ty vole, proč máš to pivo tak hnusný? A von, kluci, kdybyste jen věděli, já to někdy dělám i z rejže ...
Osmdesátky, teda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Viktor napsal:

No tvl, Platan! Byl jsem kdysi na vojně ve Vráži u Písku, tam měli jenom Platan, hroznej bolehlav. A stalo se, že do útvaru přišel jako záložák na cvičení sládek z Protivína. Tak se ho ptáme, ty vole, proč máš to pivo tak hnusný? A von, kluci, kdybyste jen věděli, já to někdy dělám i z rejže ...
Osmdesátky, teda...

Haleluja. Nejsem sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, cali napsal:

Ja mam z mladosti utkvelu hlasku: "Ked nudza pritlaci, aj Tatran postaci!" Dnes uz sa ale ten zazrak nerobi... teda asi robi ale kdesi v Polsku, takze s Popradom uz to nema nic spolocne.

Pivo Tatran jsem měl možnost také ochutnat v Liptovskom Jáně asi před 15 roky, místní si k tomu dávali deci borovičky. Po napití jsem si jí chtěl také objednat, to bylo snad jediné pivo, které jsem nedopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...