Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Kdo má rád weissbier, tak ve kbelském pivovaru maj na čepu desítku Pšenici. Parádně pitelný osvěžení. Pro mě překvapení, že to funguje i jako prostá desítka. Nemam rád moc kyselý pšenice, ale tohle je cajk. Loupnul jsem dvě a do báglu strčil tři petky jedenácti pocestných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, bandicoot napsal:

Kdo má rád weissbier, tak ve kbelském pivovaru maj na čepu desítku Pšenici. Parádně pitelný osvěžení. Pro mě překvapení, že to funguje i jako prostá desítka. Nemam rád moc kyselý pšenice, ale tohle je cajk. Loupnul jsem dvě a do báglu strčil tři petky jedenácti pocestných.

To je tip kterej vyuziju! Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem podlehl a v Kauflandu zakoupil Sedmý schod, cena mě překvapila za 28 Kč bych jinak koupil max Plzeň Ale jsem zklamán, prvotní chuť výborná, ale pak zůstane na patře taková lehce divná pachuť, takže max jeden kousek. Pak jsem prubnul Ratara, ten je pro mě pitelnejsi, jen ta hořkost na mě působí trochu uměle. Teď se srovnavam Otakarem, etalon mé chuti, piju ho cca 30 let


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 5. 2020 v 9:15, geometr napsal:

... ze Strakonic. Mimochodem ale před pár lety jsem pil na Šumavě ze strakonického pivovaru pivo Klostermann a bylo dobrý. Takovej polotmavej, samozřejmě sladší ležák, ale plnej, dobrej, myslim nepasterovanej. Jestli to pořád vařej nevím.

Jo a Nektar už se tam snad nic nejmenuje, teď je to Dudák :)

Klostermana mají ve vodackým kempu Štěkeň, to bylo docela dobrý... Dudák tyvle to tam nepili ani místní, to bylo něco strašného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Z. Paul napsal:

Akorát tu mám dvě kuželky na ochutnávku :)

ALE super, uvidíme co IPA. 

image.jpg

Moje oblíbená dvojka. Bernard dávno vytlačil Plzeň.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 5. 2020 v 17:56, bandicoot napsal:

Kdo má rád weissbier, tak ve kbelském pivovaru maj na čepu desítku Pšenici. Parádně pitelný osvěžení. Pro mě překvapení, že to funguje i jako prostá desítka. Nemam rád moc kyselý pšenice, ale tohle je cajk. Loupnul jsem dvě a do báglu strčil tři petky jedenácti pocestných.

Dnes zakoupeno a shledávám to velmi pitelným. Akorát jsem furt strizlivej :) Takže přitvrdim, zakoupil jsem i 11 a 12. ALE neměli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...