Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Update: Už sem se toho napil. Vizuálně to vypadá dobře, taková tmavší barva, ale smrdí to trošku po europivu. V chuti převládá mírná hořkost, která se rozleží a pak zůstává zbytečně dlouho v hubě. Jinak to žádnou jinou chuť nemá. Na Plzeň to nemá ani z desetiny, jako pivo za 15,-Kč to není taková tragédie, nevyleju to. Ale žádná senzace to rozhodně není, určitě si neumím představit, že si toho někdo na suda koupí 50l sud a bude to furt pít.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Update 2: Zajímavej poznatek - mám rozdělanej první Budvar, sedím u toho, hraju si na kytáru a teď sem si všim, že ho nemám dopitej. Prostě nepobízí k napití. 

EDIT: A další - má to takovej ten alkohol, co hned leze nepříjemně do hlavy.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě vede jednoznačně Pilsner, ale včera mě velmi mile překvapil pardubický Pernštejn 11. Sice lahváč, ale chuťově super. Navíc za 10 káčé.

Jinak jako místní patriot si myslím, že můžu doporučit Ogara z Kunčic p.O. Jak černé nemusím, tak místní milk stout bych vyzdvihnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si nevybavuju, možné to je. Doma kouknu. Chápu, že chutnat každému nemusí, ale rovnou patok? 10°Staropramen a Bráník mi fakt nejedou, ale patokem bych je stejně asi nenazval. 

Jinak z těch vyzkoušeníhodných jsem zapomněl ještě 11°Dalešice a Rohan (Z Rohova).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ti ho přeprodám za 30, tak ho zkusíš? :)

Piju ho už docela dost let, pamatuju, když to stálo 9,90 :). Na to, jak se tady v republice weissbiery neuměj, tak mně tenhle přijde slušnej ... a ještě ten poměr cena/výkon :). Maj ho pokaždý, když mají "Alpské speciality", takže tak 2x - 3x do roka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale světlý, tmavý a weissbier, ne? Dunkel weissbier není moc obvyklý a je to spíš taková chuťovka, 5 jich nedáš..případně dáš ale tvé střevo zažije středověk :) Kazdopadne ten svetlej a tmavej v té jejich nabídce weissbier není, nebo se pletu?

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...