Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Sakra, já to dělám nerad ale musím ten Budvar 33 svým způsobem pochválit. Dá se to docela tak nějak plus mínus pít, hlava po tom nebolí vůbec a jak to má takovou neutrálnější chuť, tak se to za chvilku nezhnusí. Zkrátka, koupil sem si v Leedlu ještě jednu bedýnku. To sem dopad, piju Budvar. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Zmizík napsal:

Sakra, já to dělám nerad ale musím ten Budvar 33 svým způsobem pochválit. Dá se to docela tak nějak plus mínus pít, hlava po tom nebolí vůbec a jak to má takovou neutrálnější chuť, tak se to za chvilku nezhnusí. Zkrátka, koupil sem si v Leedlu ještě jednu bedýnku. To sem dopad, piju Budvar. :(

Koukal jsem, že ho tam mají.... dříve tam člověk o Budvar nezavadil nebo se pletu? Já ho nikdy moc nepil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim Budvarem teda nevim, uplne me to nenadchlo. Coz teda z mainstreanu aneb chemickyho prumyslu, jak tomu rika kamos, posledni dobou maloco. To bohuzel pkati i pro tohle, coz mi nekolik znamejch taky doporucovalo. 
IMG_20200515_2053498.thumb.jpg.8a8537f4de3a70665556de1451b7dcb5.jpg

Uff, sem se lek, ze Bakala ma svoje pivo :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za poslední 2 měsíce korona-gate nevynechám prilezitost nakoupit z okolní produkce- pivovar Kohutka Vysni lhoty, Koníček Vojkovice, Nachmelená Opice Krnov. Když musím řídit, tak mám doma v záloze basu Švestky Bernard. Tohle mám rád. Když sem venku tak u nas na Severu je jistota Radegast 12,to dostane clovek vsude a obvykle dobrý. Kdyz mam chut tak Plzen, ale to je casto recept na zklamaní. Mám oblíbený lokál na pláži nejmenované přehrady, kde čepuje borec 20 různých piv...kdykoli je příležitost beru kočárek a vyrážím na otočku na zdravotní 3h procházku jen abych si tam vypil 2piva :) Jsem prostý konzument takže se spokojím s málem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gustaf napsal:

Tak alpen fest v Lidlu mě nasral. Jediný co tu měli byl perlenbacher Radler. Weiss, černý ani světlý ani náhodou...a to jsem nebehl hned v pondělí.

U nás to měli všechno. Ale zase jsem si naběhl jinak. Tuhle jsem v jednom malým pivovaru koupil limču ze sladu a byla fakt dobrá. Teď v Lidlu měli v rámci toho alpskýho tejdne něco podobnýho, tak jsem hned taky pár flašek koupil. Kentus strašnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, warann napsal:

U nás to měli všechno. Ale zase jsem si naběhl jinak. Tuhle jsem v jednom malým pivovaru koupil limču ze sladu a byla fakt dobrá. Teď v Lidlu měli v rámci toho alpskýho tejdne něco podobnýho, tak jsem hned taky pár flašek koupil. Kentus strašnej.

Jo, toho se tu válelo taky plno. Ještě to zkusím zítra, jestli něco neprivezou. No vzal jsem dneska aspoň ležáky od Holby, Litovelu a Zubra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, dawe009 napsal:

A neminul si to? Není to u piva, ale vždycky někde mezi těma akčníma věcma..

Právě že ne... probíhal jsem to úplně všude hned v pondělí. Měli jen paletu s tím radlerem a to bylo vše. Dnes jsem se ptal a prý byla u pokladen, ale to je blbost...tam bylo kulový. Uvidím zítra... přinejhorším někam sjedu. Ty weisse chci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...