Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Před hodinou, dawe009 napsal:

Ten smíchovskej nefiltr je základem mého pitného režimu, je to úplně v pořádku. Prodává se i ve flašce, ve které stojí o cca 6 Kč méně a ještě šetříš přírodu ;) 

6475AA1E-58EB-4527-9525-2F9987B7EB17.jpeg

Souhlasím, psenicnej nefiltr je hodně pitelnej. Sem zvědavěj na ty omedajlovany piva z Lidlu (Holba,zubr, Litovel). Vzal jsem od každýho 2 kusy...

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tady teď koukám na ten Nefiltr, tak mi to živě připomnělo, když jsem jako malý kluk chodil tátovi pro pivo. Měl jsem nakázáno každou flašku otočit dnem vzhůru a zkontrolovat, jestli tam něco neplave. To nebylo jako dnes, že i rok po záruce je pivo čisté. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, nickolas napsal:

No tak kdyz to chcete vedet, tak jsem teda koupil vsecky tri ty alpsky sracky. Daruji za odvoz!

Jediný, co se dá pít, je ten weissbier. Pokud si koupil takový ty jejich Bier und Limonade nebo ten černej mazut, tak se nedivím. Taky to podle toho v těch krámech vypadá. Weissbier nikde a to ostatní se tam válí na každým rohu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

No vzal jsem Weissbier, Schwarzbier a Festbier. Na ty sladove napoje jsem nemel odvahu vubec. No je to hnusne vsecko, ale zase ja jsem v tomhle ohledu znacne konzervativni :)

Tak to je mi líto. Mě jako příznivce pšenice tenhle weiss vůbec neuráží. Není to Franziskaner, ale je to ok. Tak holt nejses cilovka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, nickolas napsal:

No vzal jsem Weissbier, Schwarzbier a Festbier. Na ty sladove napoje jsem nemel odvahu vubec. No je to hnusne vsecko, ale zase ja jsem v tomhle ohledu znacne konzervativni :)

Už jsi dost starý, abys nepodléhal různým kampaním... :)

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se rozhodl to prubnout.

20200522_184200.jpg

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...