Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, warann napsal:

Hele, tohle je fakt pitelný. Ale my celkem vymetáme (mini) pivoivary, sbíráme info, ten kámoš o tom má i dost načteno, prostě to pivo bereme dost vážně ;-).

No, pokud nevaří se Žateckým chmelem, tak je to opravdu na vyliž... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dneska odpoledne se jede v Pardubicich tradicni Šťára. Vopileckej závod na kolech. Nějaký šedesátý ročník. Tak na zahradě ladím formu. Start v 17:00.

BTW ta 33 je druhý Budvar po Kroužku, který piju s rozkoší. 
 

 

 

98FA693C-01E7-493F-9A86-61A2EE7A2D27.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 5. 2020 v 21:52, bandicoot napsal:

Na Únětice jsem šel minulou sobotu. Pěkně z Ruzyně, přes Divokou Šárku, Nebušice, Horoměrice a Kozí hřbety...

 

V 27. 5. 2020 v 18:00, bandicoot napsal:

Další z kategorie oblíbených...

DF119882-69CF-43D6-B481-C56C0F9E95D6.jpeg

Díky za tip, poslední dobou bych furt někde rajzoval...jo, a ještě se zeptám...není to U Matěje moc hoch pro náhodnýho turistu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tondaa73 řekl bych, že ne. Přišel jsem tam na zahrádku ve zpoceným triku a v maskáčových kraťasech a byli na mě stejně milí jako na od pohledu solventního pána vedle u stolu v růžovým polu se zvedlým límečkem. Když je plno, dá se tam postát i u vyšších stolů na stojáka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, bandicoot napsal:

@Tondaa73 řekl bych, že ne. Přišel jsem tam na zahrádku ve zpoceným triku a v maskáčových kraťasech a byli na mě stejně milí jako na od pohledu solventního pána vedle u stolu v růžovým polu se zvedlým límečkem. Když je plno, dá se tam postát i u vyšších stolů na stojáka. 

Aha...tak to je super...díky za info.:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...