Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Tyjo, tam mě to celkem zklamalo.. se ženou jsme se shodli, že nechápem, jak jde udělat pivo tak moc bez chuti. No, aspoň to tam krásně vonělo sladem, v chodbě:) 
 Mě poslední dobou potěšila jedenáctka ze Cvikova (speciál s americkym chmelem, normálka spodně kvašený, ale tim chmelem to má takovej prima ejlovej ovocně - hořkej šmrnc). Pak mi jela dvanáctka Všerad a klasicky Kamenice desítka. Jo a supr jedenáctka z Horních Počernic.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Micey napsal:

Tyjo, tam mě to celkem zklamalo.. se ženou jsme se shodli, že nechápem, jak jde udělat pivo tak moc bez chuti. No, aspoň to tam krásně vonělo sladem, v chodbě:)

Zajímavé, mě tam třeba 10 a 12 taky nechutná, při tom kámoši to vychvalujou. Ale Weiz je podle mě bezkonkurenční, nikde jsem zatím nepil lepší 🙂 

Mě třeba zas z okolních malých pivovarů moc nechutná Chomout. Ale každý má jinou chuť, naštěstí si dnes člověk může celkem vybírat 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele upřímně, mi to nepřišlo nic moc. Takový relativně nijaký, přišlo mi to jako takový "amatérský" pivo. Poznámky jsem si bohužel nedělal (hehe:)) a ve světle toho tmavýho Flekovskýho, Olgdotta a Blondgotta od Medvídků a osmi Plzním ten večer ve mě fakt spíš zůstal pocit, že nic moc:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu odbočim od řemeslných pivovarů. Coby milovník Plzně, který to má v Praze dost prolezlý od kultovních pajzlů až po trendy retro lokály musim říct, že mě pokaždý dostane kvalita piva a načepování v Červeným jelenu. Co bych u nich asi vyzdvih, je péče o sklo, která dělá opravdu hodně. Jsem moc rád, že kvalita a servis piva hraje prim nejen u těch bežných pivnic, ale i právě u nových fajnových podniků jako je Jelen, Punčochářův Matěj nebo Tiskárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Červený jelen je "kolos" hospoda. Byli jsme se tam podívat a ochutnat pivo a jídlo. Co si vybavuju nejvíc byla reakce kamaráda Argentince, který když viděl grilovat maso místního grilmajstra na půlmetrových plamenech, tak nejdřív úplně ztratil řeč, aby pak mohl zbytek večera kroutit hlavou a  nadávat :)

Upraveno uživatelem Libor_OV
chybějící znak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...