Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Já můžu vždycky Plzeň, občas Buda v pivním baru U medvídků na Perštýně a moc rád chodím do Pivovaru pod Bulovkou http://www.pivovarubulovky.cz/cz/nlistek.php (jak už tady padlo), kde nejen vaří skvělé speciály, ale hlavně hrozně dobře VAŘÍ obecně. Jídlo je skvělé a výborně servírováno. Jejich nakládaný hermelín je taky úžasný. Ovšem nejlepší hermelín v Praze je podle mě v pivnici U zeleného stromu (vedle Vejvodů). Tam točí Plzeň:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já rád hořké, dlouho jsem byl na Radegast, ale v poslední době si mě hodně získal Ostravar, je to o mnoho lepší pivo než v době, kdy jsem ještě v OV bydlel. Takže pokaždé, když jsem v Ostravě tak na něho zamířím a ještě pořídím pár lahvových.

Jinak spíše než "globální" chutě rád zkouším různá místní a experimentální piva.

Hodně teď taky jezdím do Polska, tam preferuju Tyskie a Wojak Super Mocne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Řadím se mezi relativně malou skupinu Čechů, kteří mají Poláky rádi :) Jsou to strašný střelci :) Jako auto bych si tam asi nekoupil, ale jinak mě ta země baví :) I když kamarád si tam teď koupil nějakou limitku Mustanga, samozřejmě zbořenej, ale dobře opravenej a je šťastnej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nealko Argus si nedovedu vůbec představit.

 

Jinak ty Argusy se vařej všude možně, asi podle potřeby. Stejně jako další piva prodávaný pod různýma jménama (schválně nepíšu značkanama) v supermarketech.

Možná se vařej všude ale sou furt stejně dobrý - navíc si vždycky představuju, že to je nějakej speciál od malýho pivovaru. Tam sou ty piva kolikrát taky takový... zvláštní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...