Přejít na obsah

Poraďte jaké vybrat?


Fejfa

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím, citizeny jsem nakonec žádný nevybral, byl jsem i v obchodech pro představu a zjistil jsem ze maji pro mne az moc přeplněný ciferniky, a další důvod je ze jsem se ted vzhlednul v automatech. Ale kdyby jsem se nezvyklal tak jdu do rádio Citizen za 16k titanoveho provedení CB0130-51E.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no trošku se to dalo tušit že si nakonec žádný nekoupíš jak si se v tom motal........

myslím že potřebuješ trošku času si to urovnat,za chvíli zjistíš že i automaty mají svoje mínusy a budeš tam kde si byl na začátku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no trošku se to dalo tušit že si nakonec žádný nekoupíš jak si se v tom motal........

myslím že potřebuješ trošku času si to urovnat,za chvíli zjistíš že i automaty mají svoje mínusy a budeš tam kde si byl na začátku :D

No uvidíme na baterkačích mi začlo dost vadit ta sekaná sekundovka tak jsem šel do fortisů. Ale mas pravdu motal jsem se dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidíme na baterkačích mi začlo dost vadit ta sekaná sekundovka tak jsem šel do fortisů. Ale mas pravdu motal jsem se dost

a co Bulova UHF? Quartz s přesností max 10 sec/rok, žádná trhanice, výborná cena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by neměl? Polovina nástěnných quartz hodin má taky plynulý chod, stejně jako třeba velká ručička u quartz chronografů. Ale osobně na tom nic k obdivu nevidím.

Ovšem srovnáváš neporovnatelné, UHF kalibr a second sweep mechanism s normálním quartzem a převodovým třecím kolečkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je úplně jedno, prostě u quartzu ručička poskakuje, u mechanik ne a život jde dál :)

Jane, opět nemáš pravdu, víš to a jen provokuješ. Slyšel jsi někdy o UHF a sweep second?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se jedná o quartz a posun vteřinovky dělá elektromotorek, tak je úplně jedno jestli skokově nebo plynule, pořád je to jenom ten quartz a quartzem to i zůstane, řešíme akorát nesmysly :)

a já se bál, že si nerozumíme. Ano, richtig.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...