Přejít na obsah

quest987

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky už jsi něco vystřídal, zaujaly mě ty pětky Seika se žlutou vteřinkou, pěkná kombinace barev, pouzdra i náramku. Hned mě napadlo Stowa. Nepamatuješ si jejich ref.č.? Ty Rado jsou tak ošklivý, až jsou krásný a pohled na rotující kotvu člověk jinde nezažije. Pěkný jsi to měl / máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pekne, vlastne by se dalo jen jedno: obdivuji Te. Duvod? Zcela prosty, jdes vlastni cestou. Ja bych bral: Seiko 5 , pak ty se zlacenyma indexy, Rado a samo Archimede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už jsi něco vystřídal, zaujaly mě ty pětky Seika se žlutou vteřinkou, pěkná kombinace barev, pouzdra i náramku. Hned mě napadlo Stowa. Nepamatuješ si jejich ref.č.? Ty Rado jsou tak ošklivý, až jsou krásný a pohled na rotující kotvu člověk jinde nezažije. Pěkný jsi to měl / máš.

Rado jsou skvělý to pouzdro je prakticky nezamenitelné s nicim jiným . Pomalu ikonicke hodinky.

ad. Seiko , byly to Seiko 5 SPORTS SNZD75

 

díky 

 

Moc pekne, vlastne by se dalo jen jedno: obdivuji Te. Duvod? Zcela prosty, jdes vlastni cestou. Ja bych bral: Seiko 5 , pak ty se zlacenyma indexy, Rado a samo Archimede.

díky Tano.

Seiko SCVS001 byly moc pěkné, ten cifr a zlacené indexy byly skvělé a staré Sporttauchery dokonalé pohodlné hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezka kolekce hodinek. Coz toho jeste aktualne vlastnis? Pripadne, ktere ti vydrzely nejdele a ktere, naopak, nejkratsi dobu? Vzpomenes si?

Aktuálně z toho všemo mám jen G-Shock GLX-5500 , Ticino big piloty a nově ty Conquesty.

Nejkratší dobu jsem měl asi  Wardy C2 , ty sem měl asi týden, nejdéle jednoznačně Rado Original diver ty sem měl něco přes rok možná dva, tuším a dlouho jsem měl i svoje první lepší hodinky Certina type X-02.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato posledni fotka nema chybu, kde to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moravske náměstí Brno

Diky pekne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...