Přejít na obsah

Jak doručuje pošťák u vas?


Doporučené příspěvky

Návštěvník LukeD

S ČP poslední dobou žádné velké zkušenosti ohledně doručování nemám. A co jsem přes ně posílal z poboček, to bez problémů dorazilo k adresátovi.

 

U GLS jsem před pár týdny zjistil, že spolupracují s některými obchody, v nichž mají odběrná místa, a kde si díky tomu můžu balíček vyzvednout třebas až do 21. hodiny, což je rozhodně fajn. V mém případě to byla konkrétně prodejna Meatfly v OC Královo Pole v Brně. Jinak řidič komunikoval prostřednictvím SMS, v čase doručování i zavolal a všechny potřebné informace jsem pak dostal i prostřednictvím emailu.

 

Zatím jednoznačně nejlepší zkušenost jsem ovšem udělal s DHL, jejichž člověk mi balíček po telefonické komunikaci naprosto samozřejmě nabídl možnost doručení na úplně jiné - od uvedené adresy desítky kilometrů vzdálené - místo jiným řidičem, a to dokonce jednou i doprostřed pole. Proto také pravidelně v poznámce k nákupu prosím, ať na balík uvedou i mé telefonní číslo (dlužno podotknout, že i přesto se na to někteří prodejci vykašlou; naštěstí jen výjimečně). Dokonce si mne už při druhé zásilce řidič pamatoval - no, ono aby také ne, když prvně doručoval balíček někomu s dravým ptákem na ruce k lednickému zámku. :)

 

Celkově se mi vyloženě negativní zkušenosti s doručováním zatím úspěšně vyhýbají. Klepu na dřevo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesni zkusenost - DPD, balik na dobirku, i na bilkuje napsano, ze bude dobirka hrazena kartou. Ok... jdu k autu s kartou. Jejich terminal pise - transakce nepovolena - tak se ridice ptam, co to je? A on, ze musim jen hotovostne, nebo kartou pod pokutou 50Kc, kterou mu dam hned, ze ji ze svyho hradit nebude.  Zaplaceno, nicmene nemam ani doklad, jen co jsem platil tou kartou, jsem z toho mirne zmaten.

 

Stalo se vam to? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S DPD se Ti stane cokoli, spolu s InTime firma, která kdyby z trhu zmizela, tak rozhodně já slzy ronit nebudu.

Dokud to byl Deutscher Paketdienst, tak to ještě šlo, dnes je to podle teszů jedna z nejhorších velkých služeb v EU. Viz https://de.wikipedia.org/wiki/Dynamic_Parcel_Distribution

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jste mne tak vydesili s tim InTime, ze sem si to radeji vyzvedl osobne. Ale musim uznat, ze dodani v ramci CR asi v pohode, volal mi a nabizel hodinove dorucovaci okno (dopoledne). 

Ovsem odberne misto v Ostrave ve mne velkou duveru nevyvolalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká pošta Brno - Líšeň (ulice Vlkova) = tragédie. Balíky nenosí vůbec, větší poštovní zásilky taky ne. Pouze ve schránce najdu (často i několik dní po tom, co u mě údajně byli) výzvu, ať se dostavím na poštu, že mě doma nezastihli. Klasický dopisy naštěstí doručují, ale s nějakým doručením do vlastních rukou se nepářou, normálně to všechno hází do schránky a tipuju, že si to za mě i podepisují.. Stěžovat si nemá smysl. Jelikož tam nikdo nechce dělat, tak dopisy roznáší i vedoucí prodejny.

No, shrnuto podtrženo, kdybych nemusel, tak ode mě neuvidí ani korunu, bohužel alternativa často není a když už jo, tak po přečtení této diskuse si o ní nedělám iluze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aneb jak dorucuje Ceska Posta... http://praha.idnes.cz/na-cernem-moste-se-prevratil-nakladak-ceske-posty-f7n-/praha-zpravy.aspx?c=A161129_090315_praha-zpravy_nub

Se neni co divit, ze kdyz to nahodou dorazi, vypada to jak kdyby ten balik prosel bitvou u Stalingradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aneb jak dorucuje Ceska Posta... http://praha.idnes.cz/na-cernem-moste-se-prevratil-nakladak-ceske-posty-f7n-/praha-zpravy.aspx?c=A161129_090315_praha-zpravy_nub

Se neni co divit, ze kdyz to nahodou dorazi, vypada to jak kdyby ten balik prosel bitvou u Stalingradu.

Auto s neoprávněným užitím loga České pošty? Co to je za kecy?  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...