Přejít na obsah

Jak doručuje pošťák u vas?


Doporučené příspěvky

Sibir: jo, Tvoje legendarni zasilka ;-). Akorat, ze u cinske posty (ramcove 100 zasilek rocne) mam problem vyjimecne. U ceske posty, v pripade, ze si to nenecham poslat do prace (nelze vzdy), mam problem u kazde zasilky.

Vzhledem k tomu, že jejich logistika distribuce vypadá takto, je opravdu s podivem, že zásilky v naprosté většině dojdou :D

post-23487-0-61869100-1538571636_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mi to tady nikdo neuvěří, ale bylo mi jasné, že se ozveš jako první, s nějakým podobným komentářem, protože nepochopíš morbův vtip. Díky, mám radost.

Nepochopil jsem ani tvůj komentář a už vůbec ne to, že to s. morbo myslel vtipem. Ale pokud ti udělá dobře, že tě mám u p.dele, tak můžeš směle pokračovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes prijemne prekvapil Geis. Dopravce zavolal, kdyz sem nebyl doma a prijel jeste jednou odpoledne. Normalne maji dorucovaci rozstrel tak plus minus 4 hodiny, tenhle se trefil do 15-ti minut presne. A slusne chovani. Asi nejaky novy, nezkazeny dorucovatel :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jak kdo, ale dle stránek pošty mají řidiči až 30 k a náborák kilčo.

 

https://cpost.jobs.cz/detail/?id=G2-1316533066-aden_brand0&rps=186

Asi jak kde ,ale u nás na jihu vlastní zkušenost. Nemám důvod kecat. Synátor to vydržel 5 měsíců pořád jen slibovali, že jim přidají a nic. Zase ho pustili na dohodu. Tyhle články mám hrozně rád, myslíš, že tam napíšou to co jim řekne řidič nebo nějaký manager potažmo tisková mluvčí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jak kde ,ale u nás na jihu vlastní zkušenost. Nemám důvod kecat. Synátor to vydržel 5 měsíců pořád jen slibovali, že jim přidají a nic. Zase ho pustili na dohodu. Tyhle články mám hrozně rád, myslíš, že tam napíšou to co jim řekne řidič nebo nějaký manager potažmo tisková mluvčí?

 

Mně jen 12 čistýho přijde hrozně málo, to je nějakých 15 hrubýho? To nemůže jít dělat snad nikdo, když všechny fabriky dávají 30 a obchody 25.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Liqid: kde bydlíš? Jestli u vás dostane chlap u pásu ve fabrice 30 hrubého za to, že se umí podepsat na smlouvu, tak se přestěhuju... Na přerovsku maj delnasi 16 hrubeho, premie trojku, litr když je vzornej, chodí na čas a stravenky po stovce... 23 hrubeho... Do toho bouchne 20 hodin přesčas (směnu týdně, ať sou koruny).... Na 3 směny... Serizovaci, údržba má 30 v čistým, když se snazej, včetně pohotovosti

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Škodovce mají někde snad i víc, teď byl inzerát v rádiu, do skladu Makra za 30k, jdu do lidlu, tam plakát že po zapracování 25. Stejně tak Amazon dává slušný peníze. Autobusáci (kulatá lopata) mají taky po 30k. Přehled mám teda jen v oblasti Prahy, Bolky a Liberecko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem si přečetl ten inzerát... 30 hrubeho za C s profesakem, to se tiskne k maturitnímu vysvědčení? Dyť to je s Eckem kamion, řidičák v nakupu 50 tisíc ne? Jasně u pošty dostane skříň, ale stejně... A 160 h měsíčně na rozvozu bych chtěl vidět tam bude tak 250...

 

Jo a oblibena finta naboroveho příspěvku je ten, že se vyplácí ZPĚTNĚ... Kámoška má kilo když vydrží 5 let... Jinak se to krátí... Tzn. 1700 korun hrubého měsíčně se přičte do výplaty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...