Přejít na obsah

Jak doručuje pošťák u vas?


Doporučené příspěvky

Liqid: jasně, škodovka práce na full time, neprosedis hodinu na hajzlu nebo u karet na pc... Šesté směny... To beru... Byl sem tam na exkurzi a nešel bych tam... To není práce na 20 let... Lidl je slusnej to souhlasí... Amazon je nová expandujici firma, musí platit... Česká pošta je 20 let starej statni dinosaurus, podobně jako spousta fabrik...

 

Autobusak... Dělal bys to za 30? Plny auto lidi, ridicak, skoleni, psychotesty..

 

A pavel23 se bavil o borcovi, kterej vyleze ze skoly.... Ten fakt nedostane 30 za to ze se nekam dostaví

 

E: jasně ccko třeba 15, ale potřebujes béčko, takze osm až deset, profesak kolem třiceti... Na škole to měli snad na zemedelce... Traktor, béčko, motorku apod. funguje to i dnes?? To je dobrej vstup do života :)

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Liqid: jasně, škodovka práce na full time, neprosedis hodinu na hajzlu nebo u karet na pc... Šesté směny... To beru... Byl sem tam na exkurzi a nešel bych tam... To není práce na 20 let... Lidl je slusnej to souhlasí... Amazon je nová expandujici firma, musí platit... Česká pošta je 20 let starej statni dinosaurus, podobně jako spousta fabrik...

 

Autobusak... Dělal bys to za 30? Plny auto lidi, ridicak, skoleni, psychotesty..

 

A pavel23 se bavil o borcovi, kterej vyleze ze skoly.... Ten fakt nedostane 30 za to ze se nekam dostaví

 

E: jasně ccko třeba 15, ale potřebujes béčko, takze osm až deset, profesak kolem třiceti... Na škole to měli snad na zemedelce... Traktor, béčko, motorku apod. funguje to i dnes?? To je dobrej vstup do života :)

Postak co mi vozi baliky ma 25. Nevim jestli hrubyho nebo cistyho. A je spokojenej.

 

Prazskej autobusak kdyz dela standardni hodiny nebo trochu navic ma 30 cistyho to je cca 44 hrubyho. To neni malo, nadruhou stranu ani moc za ty nervy. + stravenky a penzijni coz je cca dva litry navic mesicne. Takze takovej pruser to neni na to ze si udelas pet kolecek a des domu s cistou hlavou. Pokud ovsem clovek neumi prijmout jistou odpovednost tak to delat nemuze. To da rozum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este k ty poste..... ted mi volal balikar ze veze balik.... drepim v praci tak probehla domluva ze prijede ve dve ...... noa proc prijede ? ..... protoze vi ze dostane dvacku, deset nebo padesatilorunu ..... mozna kdyby ste nebyli krkouni tak vam ten vas postak taky rad doruci balik nebo dopis..... urcite nejaka chytra hlava namitne proc ? kdyz dostava mzdu ....... mrzkou mzdu a kdyby dvacet lidi denne dalo desetikorunu tak bude mit zivot veselejsi vy nebudete muset na postu a tohle vlakno samo zanikne

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem to myslel jinak, jako že tam sice fyzicky přídeš, ale na věži šéfuje třeba knedlik, nebo ňákej jinej klon, co má zrovna službu. Já už nebyl u cvokaře pěknou řádku let. Nechal mě mačkat barevný čudliky, pak jsem vyplnil divnej dotazník a neřek nic, jenom abych dal dva litry u sestřičky. Ale asi jsem taky v rychtiku, noty mi tehdy vrátili.

Jo a k poště, ČP u nás jezdí písecký ženský a je to nejspolehlivější možný. Fakt. Oproti tomu různý DHL-ka, PPL-ka, Geisy atd. jsou furt loterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Česká pošta

Další zklamání v řadě za sebou. Balíček ze zahraničí, bohužel bez sledovacího čísla. V čase pokusu o "doručení" uvedeném na výzvě k vyzvednutí zásilky jsem byl 100% doma. Žádné zazvonění, žádný pokus o kontakt na uvedeném tel. čísle. Nebylo by pro ně jednodušší a levnější, kdyby to v těch autech ani nevozili a doručovatelé rovnou následující den házeli do schránky výzvy k vyzvednutí? Ať jdou k čertu s takovými službami!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká pošta

Další zklamání v řadě za sebou. Balíček ze zahraničí, bohužel bez sledovacího čísla. V čase pokusu o "doručení" uvedeném na výzvě k vyzvednutí zásilky jsem byl 100% doma. Žádné zazvonění, žádný pokus o kontakt na uvedeném tel. čísle. Nebylo by pro ně jednodušší a levnější, kdyby to v těch autech ani nevozili a doručovatelé rovnou následující den házeli do schránky výzvy k vyzvednutí? Ať jdou k čertu s takovými službami!

Já tuhle kupoval něco na auto, v pátek mi poslali SMS o doručení na poštu s číslem zásilky, skočil jsem si tam, vyzvedl si to a v pondělí jsem měl ve schránce oznámení, že si to mám vyzvednout na poště. Vot těchnika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tuhle kupoval něco na auto, v pátek mi poslali SMS o doručení na poštu s číslem zásilky, skočil jsem si tam, vyzvedl si to a v pondělí jsem měl ve schránce oznámení, že si to mám vyzvednout na poště. Vot těchnika.

komunikace mezi balíkářema a doručovatelkou :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu na odlehceni...

Vcera sem se vratil z vikendoveho vandru a ve schrance (zrejme z patku) listek o oznameni ulozeni zasilky. Otocim ho na sebe predni stranou a cerveny pruh. Kua, co zase za pruser, rikam si a premitam... Auto nemam, nebyl sem svedkem ani ucastnikem nejakeho cinu v posledni dobe, tak co to muze byt? Pak se na to divam a v zahlavi preskrtnuto "Jen do vlastnich rukou adresata", zaskrtnuto policko "jina zasilka" a u toho poznamka OLZ. Aha, prislo mi neco z Ciny (obycejna listovni zasilka) a ceske poste zrejme dosly obycejne oznamenky o ulozeni zasilky, tak davaji s cervenym pruhem :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...